Nakupujte chytře - s pomocí cashback portálů

Také by se vám teď před Vánocemi hodilo pár korun navíc? Cashback portál Tipli.cz vám toto přání splní, a dokonce po celý rok. Za každý nákup ve vašich oblíbených internetových obchodech vám vrátí 1 - 25 % ceny produktu. Nevěříte? Tak čtěte dál!

Sleva zadarmo?

Samozřejmě, nejdřív se tomu dá těžko uvěřit. Dostat v dnešním světě peníze jen tak? Nemožné. Odkud se tyto odměny berou? Ve skutečnosti na cashback portálech vůbec nic podezřelého není. Jedná se vlastně o chytrý způsob reklamy, kdy prodejce odvádí určitou částku cashback portálu, jenž na vrácení několika procent z nákupu láká zákazníky. Všechny strany na tom vydělají. V zahraničí je tento model již prověřený léty, u nás se však zatím nachází v plenkách, což způsobuje počáteční nedůvěru. Vzpomeňte si ale, že samotné nákupy na internetu byly ještě nedávno považovány za rizikové, zatímco dnes si kdekdo objednává ve velkém nejen z tuzemských e-shopů. Služeb cashback portálů můžete využít zcela bez obav.

Je to až neuvěřitelně snadné

Prvním krokem k úspěšnému nakupování je registrace na serveru Tipli.cz – samozřejmě bezplatná. Za pár sekund již můžete brouzdat více než 350 obchody s nejrůznějším zaměřením, od elektroniky přes módu až po lechtivý sortiment e-shopu Růžový slon. Aby to fungovalo, musíte udělat jen jedinou věc: na stránky vašeho oblíbeného obchodu přejděte proklikem z webu Tipli.cz. Poté můžete nakoupit jako vždy. Zbývá již jen čekat na peníze, které se sbírají ve vaší kasičce na cashback portálu, odkud si je můžete kdykoliv poslat na účet.

Pár korun každý den

Možná si myslíte, že byste něčeho podobného zřejmě nevyužili, protože nemáte ve zvyku nakupovat oblečení, kosmetiku nebo spotřebiče ve velkém. Přesto vám doporučujeme, dejte Tipli.cz šanci. Stačí si vyhledat přehled podobných portálů a uvidíte, že Tipli.cz vrací skutečně nejvíce procent z nákupu. Navíc nabízí obrovský výběr obchodů, mezi nimiž určitě najdete nějaký, který využíváte zcela běžně. Tak například, kdo z nás si ještě neobjednal večeři až do domu z Dáme jídlo.cz? A z nákupů na nejpopulárnějším světovém internetovém tržišti AliExpress.com dostanete od Tipli.cz vždy 8 % zpět. To už se vyplatí, nemyslíte?

Publikováno: 08. 12. 2016

Kategorie: Slevy a nakupování

Autor: Adam

Tagy: nakupování s cashbackem