Domů » Připravte se na zimu s ENVY a nepromeškejte výprodej zimního oblečení!
Móda

Připravte se na zimu s ENVY a nepromeškejte výprodej zimního oblečení!

Cítíte to taky? Při pohledu na venkovní teploměr je jasné, že teplým dnům nadobro odzvonilo. A protože podzim uteče jako voda, neměla byste revizi šatníku nechávat na poslední chvíli a doplnit své zásoby zimního oblečení v předstihu. Na kvalitním značkovém outfitu navíc můžete výrazně ušetřit. Ve firemním e-shopu české značky Envy jsme narazili na výprodej, v rámci kterého lze zakoupit atraktivní modely z loňské kolekce za neodolatelné ceny.

České oblečení světového věhlasu

Historie značky ENVY začala již v roce 1999. Český výrobce nabízí široké spektrum oděvů a doplňků, které jsou určeny pro extrémní podmínky i běžné využití. Prvotřídní kvalita, neustálé inovace a spolupráce se špičkovými designéry nemohla dopadnout lépe. Envy má v současné době zastoupení téměř ve všech zemích na celém světě.

A proč byste měla zimní oblečení ENVY zařadit do svého šatníku i vy? Důvod je prostý – výrobce nabízí srovnatelnou kvalitu se světoznámými značkami za mnohem dostupnější cenu. Kolekce podléhají aktuálním módním trendům, jsou originální a vynikají prvotřídním zpracováním.

zimní bunda

Nepropásněte výprodej loňské kolekce

A jak jsme již zmínili v úvodu, ve firemním e-shopu je momentálně k mání loňská kolekce za neodolatelné ceny. Akce na výprodej zimního oblečení platí od 18.9. do 31. 10. 2014 nebo do vyprodání zásob. Kromě výrazných slev ve výši až 70 %, získáte při nákupu zimní bundy nebo kalhot jeden pár ponožek dle vlastního výběru zdarma. Pokud si ponožky do nákupního košíku nepřidáte, nevadí. Výrobce vám hodnotu ponožek automaticky odečte z celkové ceny nákupu.

V rámci výprodeje je v nabídce také letní oblečení a přestože je do příštího léta ještě daleko, plážovým žabkám či stylovým dámským plavkám za 99 Kč (obojí z pův. ceny 399 Kč!) neodoláte…

Tak co vy na to? Uděláte si radost novou zimní bundou, teplou vestou, kalhotami, mikinou, pletenou čepicí a dalšími doplňky? Díky ENVY váz nezaskočí ani neohlášená zima!

vesta

 

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!