Vlastní bazén vydá za 1000 koupališť

Patříte k milovníkům vodních radovánek, ale příčí se vám koupání na veřejných místech? Není divu, městská koupaliště jsou v parných letních dnech přeplněná k prasknutí, voda je studená a navíc musíte bedlivě střežit své osobní věci. Udělejte radost sobě i svým blízkým a pořiďte si bazén, ve kterém vás nebude nikdo omezovat a navíc se v něm budete moct koupat šest měsíců v roce a to i za špatného počasí. Pokud se v rozsáhlé nabídce bazénů neorientujete, rádi vám s výběrem poradíme.

Bazén, to je investice

Hledáte něco víc, než jen obyčejnou koupací plochu, kterou má na zahradě každý druhý soused? Vyberte si zapuštěnou variantu, která se stane dominantním prvkem vašeho exteriéru. Zapuštěné bazény vydrží desítky let a vyrábí se v mnoha variantách. My se zaměříme na venkovní bazény společnosti Albixon, která se výrobou a montáží bazénů zabývá přes 20 let. Momentálně si můžete vybrat mezi samonosnými, přelivovými, foliovými a laminátovými bazény, které jsou k mání v mnoha různých tvarech a velikostech. Nespokojíte-li se s klasickým kruhovým či oválným bazénem, můžete si nechat vyrobit bazén s atypickými rozměry, který bude vyhovovat vašim představám. Tuto možnost oceníte zejména v případě, budete-li mít problémy s umístěním bazénu.

Prodlužte si koupání a ušetřete starosti s čištěním

Bazén už máte a jediné, co vám kazí radost, je častá nepřízeň počasí? Nechte si ho zastřešit a prodlužte si koupací sezónu až na šest měsíců. Zastřešené bazény mají i další výhody. Nenapadají do nich nečistoty a odpadá nutnost neustálého čištění a přidávání chemie. Navíc nehrozí nebezpečí, že do nich v nestřeženém okamžiku spadne malé dítě nebo domácí mazlíček.

Všechny bazény Albixon si můžete prohlédnout na webu albixon.cz, kde najdete i aktuální ceníky a informace o dalším příslušenství.

Publikováno: 29. 08. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazény | bazény albixon | venkovní bazény | zapuštěné bazény