Domů » Lidská chodidla prý odráží celkový stav organismu
Zdraví

Lidská chodidla prý odráží celkový stav organismu

Lidské tělo je komplikovaný organismus a podle čínské medicíny má několik set akupunkturních bodů. Několik desítek z nich se nachází na chodidlech nohou a jde o reflexní zóny důležitých vnitřních orgánů. Vyznavači tradiční asijské medicíny tvrdí, že mezi zónami a příslušnými orgány je velmi úzký vztah a že právě na stavu chodidel se odráží celkový stav organismu. Chodidla jsou podle nich obrazem celého těla a jejich cílená stimulace způsobuje celkovou revitalizaci a navozuje pocit blaženosti.

I přesto, že ne vždy máme čas na návštěvu odborníka, který by nám provedl akupunkturní masáž chodidel, existuje způsob, jak nohy stimulovat kontinuálně a dlouhodobě – pomocí speciální detoxikační náplasti Kinoki, která byla navržena tak, aby působila na reflexní body. Pravidelným používáním dochází ke stimulaci příslušných orgánů a podpoře rovnováhy organismu. Mezi jejich největší přednosti patří:

  • absorbce toxických látek
  • urychlení metabolismu
  • uvolnění svalového vypětí a snížení bolesti
  • sklidnění nervové soustavy
  • zlepšení cirkulace a kvality krve
  • posílení imunity
  • zkvalitnění spánku

Náplasti KikokiKinoki se na chodidla aplikují na noc a to na 6 – 10 hodin (v závislosti na délce vašeho spánku). Zpočátku je doporučeno pravidelné užívání a to po dobu dvou týdnu až dvou měsíců – podle množství toxinů ve vašem organismu případně doby trvání a stupně pokročilosti onemocnění. V další fázi stačí aplikovat jednou týdně. Další výhodou náplastí je možnost aplikace i na jiná bolavá místa – a to na dobu až 24 hodin.

Detoxikační náplasti naopak nejsou určeny těhotným a kojícím ženám – během těhotenství a doby kojení by organismus ženy neměl procházet žádnou očistnou kůrou.

Pokud vás možnost, jak pročistit organismus a přivodit si dlouhodobé pocity blaha, zaujala, objednejte si náplasti Kinoki třeba hned. Najdete je na http://naplasti.info.

Foto: naplasti.info, sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!