Domů » O víkendu do Tater a hned na to na masáže nebo k vyhlášenému kadeřníkovi
Slevy a nakupování

O víkendu do Tater a hned na to na masáže nebo k vyhlášenému kadeřníkovi

Také jste konec léta nesla jen s těžkým srdcem a nemůžete se zbavit myšlenek na letošní dovolenou? Tím spíš když víte, že se do ciziny dostanete nejdříve příští rok? Ať už jsou vaše důvody finančního rázu nebo nedostatku volna v práci, máme pro vás dobrou zprávu. Do zahraniční se můžete podívat i několikrát měsíčně a využít každý prosluněný víkend – právě k tomu totiž slouží populární víkendové pobyty, které sice nejsou tak dlouhé jaké klasická dovolená, ale i přesto si z nich odvezete spoustu nezapomenutelných zážitků.

Milujete malebné horské scenérie a nedáte dopustit na čerstvý vzduch? Jak by se vám líbilo strávit příští víkend v Nízkých nebo Vysokých Tatrách? Dvoudenní dovolená v rytmu procházek člověkem nedotčenou krajinou, ale také relaxace v hotelovém wellness centru nebo řádění v oblíbeném aquaparku Tatralandia rozhodně není k zahození. A pokud se vám na hory z nějakého důvodu nechce, stále se nabízí další destinace, které jsou zárukou kvalitně stráveného víkendu. Co takhle jednodenní prohlídka unikátních exponátů v nejznámějších vídeňských muzeích. Nebo vás to láká za exotikou do oceanária Tropicarium Oceanarium v Budapešti?

Nabízí se však otázka, kde na zmíněné výlety vzít… I na tu máme odpověď – vyzkoušejte hromadné slevy na pobyty, které najdete na slevovém serveru Cenynadne.sk. Ceny jsou zde skutečně na dně a víkendové pobyty si může dovolit opravdu každý.

Nabídkou pobytů ovšem portfolio slev nekončí. Slevový portál má v rukávu ještě další esa, která ocení ženy i muži. Aktuální slevy se totiž týkají i služeb a produktů souvisejících se zdravím a krásou, nejrůznějších kurzů a spousty dalšího zboží. Nechybí ani elektronika a příslušenství do domácnosti – vše se slevami ve výši až 80 %.

Slevový kupon si můžete objednat hned poté, co se zaregistrujete nebo přihlásíte přes Facebook. Po připsání platby kupon obdržíte mailem a budete ho moct kdykoliv uplatnit. Nezapomeňte, že se nabídka hromadných slev pravidelně mění a ta, která je momentálně aktivní, zanedlouho nemusí být k dispozici. Díky slevovému portálu Cenynadne.sk si můžete pravidelně dopřávat to, co jste si doposud odpírali kvůli vysokým cenám. Tak na co ještě čekáte?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!