Síla dokonalého dekoltu

Přistihla jste svého partnera při pohledu do cizího výstřihu? Nevyčítejte mu to a naopak buďte ráda, že dělá něco pro své zdraví. Podle lékařů totiž muže na ženský dekolt uklidňuje a mírně prodlužuje život. Na druhou stranu – necítila byste se lépe, kdyby svůj pohled věnoval vašemu poprsí? Pokud vás trápí, že vás příroda neobdařila takovými dispozicemi, jako vaši sousedku, můžete situaci vyřešit dvěma způsoby. Dekolt vám vytvaruje a opticky zvětší podprsenka s takzvaným push up efektem. Jenomže když ji sundáte, opět vám zbudou oči pro pláč. Chcete-li dát svému poprsí dokonalý tvar a větší objem, začněte uvažovat o zvětšení prsou.

Operace prsou se bát nemusíte

V poslední době jsou ženy masírovány poplašnými zprávami v médiích, které upozorňují na rizika, se kterými je plastická operace prsou spojena. Realita je však poněkud odlišná. Jistě, zvětšení prsou sice je operací, tedy chirurgickým zásahem do tkáně, avšak pravděpodobnost, že se vám během ní něco stane, je opravdu zanedbatelná. Informace na úmrtí, která souvisela s operací prsou, nebyly uvedeny zcela korektně. Vždy hrál roli zdravotní stav pacientky a pochybení doktora, který neměl se zákrokem příliš mnoho zkušeností. Obrátíte-li se na špičkového chirurga, nemusíte se ničeho bát.

Kdy je vhodná doba pro operaci?

Věková hranice pro modelaci či zvětšení prsou je individuální, samozřejmostí je plnoletost pacientky. Lékaři sice všeobecně nedoporučují zákrok před těhotenstvím, na druhou stranu však na něj prsní implantáty nemají vliv a v žádném případě neohrozí vývoj plodu. Tvar i velikost implantátu si pacientka vybírá sama a je jen na ní, zda dá na doporučení doktora. Chcete-li mít jistotu, že se vašeho nového poprsí ujme špičkový operatér, měla se stát středem vašeho zájmu plastická chirurgie Praha. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní implantáty, které zaručují požadovaný efekt a snižují riziko negativní reakce.

Publikováno: 07. 08. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: modelace prsou | plastická chirurgie | plastická chirurgie praha | zvětšení prsou