Infrasauna na míru: komu je určena a jaké má výhody

Možná právě přemýšlíte o infrasauně, ale bojíte se, že se vám do vašeho domu či bytu nevejde. Volný prostor a vhodné umístění je přitom pro infrasaunu a to, jak se v ní budete cítit, naprosto zásadní. A přesně to je důvod, proč existují infrasauny na míru.

Infrasauna z krabice? Děkuji, nechci.

Nejspíš jste na ně už narazili. Infrasauny, které jsou vystavené hned vedle grilů a nafukovacích bazénů. Nebo si je můžete naklikat a objednat v e-shopu. Společné mají to, že jsou vyrobené někde v Asii, mají přesně dané rozměry a jejich životnost je omezená. A budete si je muset doma sestavit sami. Podobně jako skříň z jednoho skandinávského obchodu. Ale jsou levné. Tedy alespoň na první pohled. Infrasauna na míru přitom stojí na opačném konci spektra. U ní nejste omezeni několika přesně danými rozměry kabiny. Výrobce velikost i technické řešení infrasauny přizpůsobí prostoru, který máte k dispozici: potřebujete infrasaunu umístit do výklenku? Pod zkosený strop? Ke stěně, která je šikmá? Nebo má mít prosklené stěny? Nic z toho není problém. Samozřejmostí je také možnost vzhledu a designu infrasauny na přání. Přejete si stěny z cedrového dřeva? Nebo raději z hemlocku či olše? Stačí vyslovit přání. Například česká společnost SaunaSystem má základní modely infrasaun rozdělené do 2 cenových kategorií: luxus a standard, přičemž lze navíc každý model infrasauny dále modifikovat. A každý vám sestaví jejich odborníci přímo u vás doma. Odpadá vám pak nutnost trápit se s kladívkem a šroubovákem a lámat si hlavu se složitým návodem. Samozřejmostí je pak i možnost nadstandardní záruky a také kvalitní servis (a postarají se vám o infrasaunu i po uplynutí záruky).

Infrasauny, které léčí

Na každé infrasauně jsou nejdůležitější infrazářiče. Jen na nich záleží léčebné účinky infrasauny. Pokud zvolíte typ infrazářiče špatně, může se vám totiž stát, že budete mít doma jen prohřívárnu. Bude v ní teplo, ale léčivé účinky budou minimální. Firma SaunaSystem do svých infrasaun montuje pouze infrazářiče Vitae. Typově se jedná o infrahalogenové lampy, které mají 3 zásadní výhody: vyzařují všechny 3 složky infrazáření (A, B, C vlny) plný výkon dosáhnou už 1 vteřinu po zapnutí produkují světlo To vše dohromady znamená, že infrazářiče Vitae jsou nejpodobnější opravdickému sluníčku a mají největší léčivé účinky. Infrasauny s zářiči Vitae si můžete nezávazně vyzkoušet v saunovém showroomu v Praze – Uhříněvsi. Přijďte se inspirovat a přesvědčit se o kvalitě infrakabin vyrobených v České republice!

www.saunasystem.cz

Publikováno: 20. 12. 2020

Kategorie: Bydlení | Zdraví

Autor: Adam