Nesnižujte své nároky na bydlení a splňte si svůj sen

To, co nám ještě před několika lety připadalo jako nadstandard, dnes bereme za naprosto běžnou věc. Naše nároky se zvyšují a o bydlení to platí dvojnásob. Není to tak dávno, co jsme se spokojili s obyčejným rodinným domkem a příliš neřešili jeho dispozice nebo – nedejbože – energetickou náročnost. V současné době však hraje nízkoenergetický standard, dostatek prostoru a další aspekty, které jsou pro moderní způsob života důležité, klíčovou roli. A neměli bychom zapomínat ani na občanskou vybavenost. Ani sebekrásnější dům, v jehož okolí není kde nakupovat a relaxovat, nás nemůže stoprocentně uspokojit. A proč se o zvyšujících se nárocích na bydlení zmiňujeme? Protože možná právě i vy momentálně přemýšlíte, kde se usadit. Hledáte nové a lepší bydlení, ve kterém budete spokojení vy i vaše rodina. Pro všechny náročné jsme vybrali dva zajímavé projekty, za kterými stojí developerská skupina Doma-je-Doma. Toužíte-li po bydlení v blízkosti hlavního města, možná v nich nejdete zalíbení.

Lidická alej

Lidice měly pohnutou historii, ale o to jsou dnes krásnější, což potvrzuje i první z projektů – Lidická alej. Nepatří sice mezi rodinné domy Praha, ale protože se nachází v její bezprostřední blízkosti, není jediný důvod, proč byste ho měli z výběru vyřadit. Developeři to neměli jednoduché a museli splnit přísný regulační plán obce, kterým se musí výstavba nových domů řídit. Lidická alej kombinuje všechna zmíněná kritéria (nízkoenergetický standard, moderní technologie, důmyslně řešené interiéry...), ale přesto koresponduje s mimořádným charakterem původní lidické zástavby.

Vilky Buštěhrad

Mezi rodinné domy Praha bychom mohli zařadit i další developerský projekt s názvem Vilky Buštěhrad. Jde o 125 domů holandského typu (opět v nízkoenergetickém standardu) v malé, klidné a dynamicky se rozvíjející obci, která leží cca 20 km od Prahy. Buštěhrad je perfektní místo pro mladé lidi, rodiny s dětmi i starší páry. Další informace o developerských projektech Praha najdete na webu www.doma-je-doma.cz. A abychom nezapomněli – společnost Doma-je-Doma zajišťuje také pronájem, prodej a nákup rodinných domů v Praze a okolí.

Publikováno: 24. 07. 2013

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adam