Domů » Nejlepší krmivo pro psy? Taste of the Wild!
Praktické rady

Nejlepší krmivo pro psy? Taste of the Wild!

Rozhodla jste se, že si pořídíte pejska? Pokud jste zvážila všechna pro i proti, není co řešit. Tedy ne tak úplně – čeká vás důležité rozhodnutí, které souvisí s jídelníčkem vašeho budoucího člena rodiny. Kvalitní a vyvážená strava je klíčem k trvalému zdraví a spokojenosti, a proto byste na krmivu neměla šetřit. Zvíře má zcela jiný zažívací trakt než člověk a rozhodně byste mu neměla podávat zbytky od oběda či večeře. Zároveň se vyhněte laciným krmivům ze supermarketů a raději si připlaťte za prémiové krmivo, na které nedají dopustit špičkoví chovatelé.

Pes je masožravec, obilniny jsou pro dobytek

Psí krmivo Taste of the Wild patří mezi to nejlepší, co je v současné době k mání. Vyrábí se v Americe z těch nejlepších surovin a na rozdíl od běžných granulí neobsahuje žádné obiloviny. Výrobce vychází ze skutečnosti, že se zažívací systém psa během několika posledních staletí nezměnil. Proto je v granulích Taste of the Wild tak vysoký podíl prvotřídního masa. Garancí kvality budiž nespočet mezinárodních prestižních ocenění a čestné místo v seznamu TOP DRY FOODS.

granule-taste-of-the-wild

Značka Taste of the Wild nepotřebuje reklamu v televizi. Veterináři a kynologové o jejích kvalitách moc dobře ví. Chuť divočiny, jak zní český překlad, milují štěňata i dospělí psi. Na čerstvém exkluzivním mase z bizona, kance, aljašského lososa nebo uzené krůty a dalších zvířat, byste si možná pochutnala i vy 🙂 Krmivo je doplněno sladkými bramborami, borůvkami, rajčaty, bylinkami a malinami. Na obiloviny v něm nenarazíte.

Taste of the Wild seženete levně i online

Granule pro psy Taste of the Wild sklízí pozitivní recenze i na zahraničních serverech. Na dogfoodanalysis.com získalo krmivo s kachní a bizoní příchutí maximální hodnocení (6/6 hvězdiček). Vy si ho můžete objednat u specializovaného prodejce na www.mujmazlik.cz, kde seženete produkty určené pro štěňata i dospělé psy. U větších balení nebudete muset platit za dopravu a navíc dostanete konzervu zdarma. To zní férově, nebo ne?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!