Domů » Vybíráme podzimní kozačky. Jaké jsou trendy pro 2014/2015?
Móda

Vybíráme podzimní kozačky. Jaké jsou trendy pro 2014/2015?

A je to tady! Podzim je na spadnutí a nám nezbývá, než dát sbohem milovaným žabkám a sandálkům Ale ruku na srdce – pravděpodobně se již nemůžete dočkat, až se vydáte na pravidelné podzimní nákupy. Obměnou botníku pomyslně zahájíte období, kterému se v některých ohledech léto nevyrovná. Jestlipak už máte vyhlédnuté své nové podzimní kozačky? Dejte si na výběru záležet a sáhněte po modelu, díky kterému si podzimní procházky pestrobarevným parkem užijete naplno!

Podzim je kouzelný, ale většinou poněkud chladný. V samotném závěru dokonce nepříjemně mrazivý a proto se vyplatí vsadit na kvalitní obutí, které vám poskytne perfektní ochranu před rozmary počasí. Dámské kozačky vás spolehlivě zahřejí a nejen to – jejich obliba spočívá i v optickém prodloužení nohy a celkovém zeštíhlením postavy. Aneb proč hubnout, když si stačí pořídit kozačky? Spojte příjemné s užitečným a podtrhněte svou ženskost.

Nízké kozačky

Podzim se nese v duchu barevných kombinací

A jaké jsou letošní trendy? Stálicí jsou klasické barvy v podobě černé, bílé a neutrální krémové, ale pokud vás poněkud rutinní paleta omrzela, udělejte to letos jinak. Dejte na doporučení módních expertů a sáhněte po nevšedních pastelových nebo sytých tónech. Slaďte kozačky se svým oblíbeným outfitem a dokažte, že umíte kreativní stejně jako příroda.

Podobně pestrá je i nabídka materiálů a provedení kozaček. Vaší prioritou by měl být komfort a je jen na vás, jestli vám ho poskytne vyšší podpatek, nebo se bez něj obejdete. To samé platí i o délce – k mání jsou kozačky kotníčkové, ale také ke kolenům i nad kolena. Vyberte si takové, které vám padnou.

Podzimní kozačky

Tip na super nákup

Nechcete ztrácet čas pochůzkami nákupními centry a raději rovnou vyrazíte někam ven? V tom případě se po svých nových kozačkách poohlédněte na Botino.cz. Známý internetový prodejce nabízí široké spektrum podzimní obuvi za velmi příjemné ceny. Stačí si vybrat a budete je mít obratem doma. V případě objednávky od 999 Kč je poštovné zdarma. Tak na co čekáte? Hurá na nákupy!

Podzimní kozačky 2

2 komentářů

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!