Rozvoz květin: Praktická služba, která přijde vhod i vám!

Příležitostí, v rámci kterých se více než hodí darovat květiny, je víc než dost a tvrzení, že ženy kytice pouze dostávají, je úplně mimo. Naopak se nabízí nespočet situací, kdy byste se měla vydat do květinářství a vybrat ten nejkrásnější puget. Ale opravdu je vždy nutné vážit cestu, ztrácet čas a riskovat, že květiny „nepřežijí“ transport v původním stavu? Samozřejmě, že ne – kdykoliv můžete využít objednávku online a doručení na cílovou adresu.

Chcete, aby kytice vydržela krásná?

Květiny většinou udělají obdarované osobě velkou radost – ovšem pouze za předpokladu, že nebudou vypadat, jako by je právě přejel parní válec. Jenomže cesta z květinářství může být poněkud komplikovaná a ne vždy ji květiny vydrží. Stačí, když je položíte do kufru auta nebo na zadní sedadlo a nezajistíte je – ostřejší jízda jim rozhodně neprospěje. Ještě o něco komplikovanější bývá převoz květin v přeplněné MHD. A když už se vám s pugetem podaří proklestit přes davy lidí, jako naschvál začne pršet nebo foukat silný vítr. Také nepříznivé počasí se může na stavu kvítek nepříjemně podepsat. V takovou chvíli si pomyslíte, že jste měla využít rozvoz květin...

Nemůžete květiny předat osobně?

Co si počít v případě, že se nacházíte na druhé straně republiky, případně si užíváte zaslouženou dovolenou? Žádný problém, můžete přece vyzkoušet doručení květin. Objednáte si je v e-shopu, zaplatíte online a o zbytek se postará kurýr. Úkol splněn a vás nemusí nic trápit!

Dostala jste se do časového presu? Ani to není problém...

Čas hraje proti vám a rozhodně nestihnete navštívit květinářství? Ani to vám nemusí vadit, protože na internetu najdete kompletní nabídku – pravděpodobně ještě větší než vám nabídne většina kamenných prodejců. Zkuste to třeba na www.kup-kytici.cz a uvidíte, že nakupování květin online je rychlé, a navíc zábavné! Samozřejmostí je doručení po celé ČR v den objednávky.

Publikováno: 19. 06. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: doručení květin | rozvoz květin