Nedopusťte, aby si vaše děti ničily záda

Dětská páteř je mnohem náchylnější k poruchám, než ta dospělá a proto bychom měli na vývoj našich dětí dávat o to větší pozor. K nejčastějším poruchám páteře nedochází pouze během spánku na nekvalitní matraci, ale také při nadměrném přetěžování. Máte-li doma školáka, který každodenně vláčí plnou tašku učebnic, pak víte, o čem je řeč. Počet učebnic, které si vaše dítě musí vzít s sebou do školy sice neovlivníte, ale můžete mu pořídit kvalitní aktovku či batoh, který zamezí deformaci páteře.

Topgal – česká kvalita, která potěší cenou

Pro kvalitní batohy a aktovky nemusíme chodit daleko. Nemusíte být vlastenci, abyste poznali, že na vyhlášených taškách od české společnosti Topgal vážně něco je. Studentské batohy Topgal vynikají kvalitním zpracováním a vydrží opravdu dlouho. Školáci většinou své batohy volně pohazují po třídě a není výjimkou, když po vás bude vaše dítě chtít dvě či tři nové aktovky za rok. Batohy Topgal vydrží mnohem více, než nekvalitní batohy od trhovců, takže za ně v konečném součtu dáte méně a ušetříte.

Peníze stranou, tady jde o zdraví

Některé maminky může krapet vyšší cena batohů k nákupu odradit. Je však na místě si připomenout, že studentské batohy Topgal se mohou pochlubit nejen kvalitním zpracováním, ale také ergonomicky navrženým designem, který je šetrný k zádům. Zdraví dětí je nevyčíslitelné a opravdu se na něm nevyplácí šetřit. Máte-li doma středoškoláka, který si s sebou do školy často bere počítač, bude se mu hodit batoh na notebook. Topgal sází na praktičnost a snaží se do svých výrobků komponovat celou řadu „vychytávek“ a kapes, pro které vaše děti jistě najdou využití.

Publikováno: 25. 03. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: batoh na notebook | batohy | batohy topgal | školní batohy | školní tašky | taška na notebook