Po Praze funguje nonstop elektro servis

Nejde vám doma elektřina a jistič je nahozený? Sousedi žádný problém nemají, takže jste si zcela jistí, že je chyba na vaší straně? Pak je zřejmě na čase zavolat elektrikáře. Nebojte, bez elektřiny dlouho nezůstanete. Aspoň tedy pokud žijete v Praze a okolí. Řemeslníka, který vám doma opraví, co je potřeba, aby dnes člověk pohledal. Těch šikovných je doopravdy málo, placení jsou zlatem a objednávat je musíte s velkým předstihem. Jenže čas poruchy si nevyberete. Co si počít, když máte doma nějakou elektro závadu? Volejte Elektro Elefant.

Nonstop havarijní služba a elektro opravy

Elektro Elefant je společnost, která zajišťuje nonstop elektro pohotovost po Praze a okolí. Můžete zavolat naprosto kdykoliv, takže i v noci (od 6 do 23:30), o víkedech a o svátcích, tady jsou připraveni vám pomoci. V době od 8 do 6 hodin večer k vám dojedou do 60 minut, v ostatních hodinách do 90 minut. Profesionál k vám dorazí s veškerým vybavením, pomocí nějž je schopen vyhledat závadu. S sebou si vozí například termokamery, díky nimž přesně vidí, kde je chyba. Tu na místě opraví. Ještě dříve, než se vám stihnou rozmrazit potraviny v mrazáku a vybít všechna zařízení.

Profesionální a zkušení elektrikáři

Nonstop servis elektro zajišťují elektrikáři s bohatými zkušenostmi, kteří jsou pravidelně přezkušováni. Kromě řešení havárií zvládají vyměňovat jističe, vypínače, zásuvky a svítidla, provádí revize hromosvodů a elektro spotřebičů, instalují elektro spotřebiče. Firma je smluvním partnerem PRE, ČEZ a Eon.

Rychlá pomoc za dostupnou cenu

Tohle všechno je dostupné za velmi příznivé ceny. Elektrikáři jsou placení od hodiny, za výjezdy o víkendu a ve svátcích si berou 20% příplatek. Transparentní ceník najdete přímo na webu společnosti. V případě elektro havárie však o peníze až tolik nejde. Jde o to, abyste doma zase co nejdříve měli elektřinu.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam