Nekonečná relaxace u vás doma - objevte výhody masážního křesla

Už je to tady zase – bolest hlavy a páteře, kterou umocňuje celodenní stres. Nebo je to naopak? Nebolí vás celý člověk právě kvůli nadměrné psychické zátěži? Ať už je to jakkoliv, musíte s tím něco udělat. Ach, kéž by byl po ruce ten šikovný masér, díky kterému se vám vždy zaručeně uleví... Nic naplat, oblečte se a vydejte se do nejbližšího wellness centra... Unavuje vás to? V tom případě si pořiďte soukromého maséra, který vám to (stále se bavíme o masáži!) udělá kdykoliv budete chtít. Na statného chlapíka však na chvíli zapomeňte – váš nový masér má podobu luxusního křesla.

Začalo to v Japonsku

KresloMasážní křeslo netřeba představovat. Určitě jste o něm slyšela i vy, ostatně historie přístrojů sahá o několik dekád zpět. Zrodily se v Japonsku a průkopníkem byla společnost Inada. Křesla této značky patří mezi absolutní špičku i dnes a vyznačují se specifickým designem, díky kterému je poznáte na první pohled. Vypadají jako by k nám přicestovaly z blízké budoucnosti a hodí se především do zdravotnických a wellness center. Mezi další výrobce patří i gigant Sanyo a i jeho relaxační křesla poznáte na první pohled. N navzdory robustnějšímu vzhledu však perfektně korespondují s moderním interiérovým nábytkem a hodí se i do obývacího pokoje. Společnost Sanyo se při návrhu funkcí inspirovala i u NASA a vybrané modely disponují módem „Zero gravity“. Jde o několik poloh, které poskytují maximální možné uvolnění – budete se cítit jako ve stavu bez tíže. Samozřejmostí je nespočet známých i méně známých masáží, možnost individuálního nastavení a citlivé senzory, které přesně odhadnou, po čem vaše unavené tělo touží.

Nejlevnější křesýlka pořídíte docela levně

Masážní křesla nepatří mezi nejlevnější artikly a ceny se pohybují ve vyšších desítkách tisíc. Přesto jsou k mání mnohem levnější modely, které sice nemají tak bohatou výbavu, ale přesto si v nich vydatně odpočinete. Perfektní volbou jsou například křesla Profimedica nebo Human Touch, jejichž cena začíná mezi deseti až dvaceti tisíci. Pokud vás zaujala možnost, jak si pravidelně dopřát masáž i bez návštěvy wellness centra, vyzkoušejte si pohodlí masážních křesel na vlastní kůži. Specializovaný prodejce masazni-kresla.cz nabízí více jak 30 modelů, které můžete otestovat v předváděcím centru na pražských Stodůlkách. A nezapomeňte se zeptat ani na kancelářské židle, které vám usnadní mnohahodinovou práci u počítače.

Publikováno: 21. 01. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: masážní křesla | masážní křeslo | relaxační křesla