Domů » Moderní odpadkové koše jsou hygienické a designově propracované. Máte takový i vy?
Bydlení

Moderní odpadkové koše jsou hygienické a designově propracované. Máte takový i vy?

Odpadkový koš nesmí chybět v žádné domácnosti, o tom žádná. Přesto výběru tohoto důležitého pomocníka nevěnujeme přílišnou pozornost, a to je s ohledem na současnou nabídku opravdu škoda. Pokud jste si svůj stávající odpadkový koš vybrala pouze kvůli ceně, měla byste svůj přístup přehodnotit. Důvody jsou přitom hned dva – hygiena a estetika. Co byste řekla třeba na elegantní model, který nabízí příjemné bezdotykové ovládání? Sortiment moderních odpadkových košů je vskutku pestrý a je rozhodně z čeho vybírat. Prozradíme vám, jaké jsou aktuální trendy!

Inspirovali jsme se ve specializovaném e-shopu KvalitniKose.cz, kde jsme objevili krásné a zároveň praktické odpadkové koše. Jednoduše takové, za které se nebudete stydět a schovávat je někam do ústraní. Dovolíme si tvrdit, že ať už si nakonec vyberete kterýkoliv model, budete vyhazovat odpadky raději než doposud.

Ve virtuálních regálech natrefíte na odpadkové koše Hailo, které se chlubí prvotřídním dílenským zpracováním. Robustní konstrukce z ušlechtilého ocelového plechu odolá korozi a kvalitní plastové části se neopotřebují ani po letech. Zároveň dostanete možnost výběru z několika typů otevírání – některé modely (např. koše na tříděný odpad) mají nášlapný pedál – i ten je hygieničtější než klasická manipulace ručním zvednutím víka.

kos-na-trideny-odpad

Mnohem zajímavější jsou ovšem bezdotykové odpadkové koše, které se otevřou v momentě, kdy zareaguje senzor (na vzdálenost cca 15 cm). Jakmile se od něj vzdálíte, opět se zavře. Koše s dotykovým ovládáním jsou tiché a k chodu potřebují tužkové baterie (typ AA).

bezdotykovy-kos-largo

Nebude-li vám bezdotykové řešení vyhovovat, vsaďte na odpadkové koše s tlačítkem. I tyto varianty jsou maximálně hygienické a navíc ve vytříbeném designu.

odpadkovy-kos-hailo

Co dodat závěrem? Ať už máte spadeno na odpadkové koše do kuchyně, kanceláře nebo kdekoliv jinde, neodejdete s prázdnou. Na www.kvalitnikose.cz navíc seženete také neméně stylové stojany na deštníky a doplňky do kuchyně.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!