Dopřejte svým hostům to nejlepší víno z Mutěnic

Přemýšlíte nad realizací vlastní vinotéky? Nebo snad již nějakou provozujete, ale marně se snažíte najít vhodného dodavatele, který by pro vás zajistil dodávku kvalitního a zároveň cenově výhodného vína? V tom případě by vás mohla zajímat nabídka společnosti Vinospol, které se prodejem a distribucí vín a vinařské techniky zabývá téměř deset let. Je schopna zajistit široké spektrum sudových a lahvových vín ve všech kvalitativních kategoriích a spolupracuje s předními českými vinaři. Kromě vybraných moravských vín však dováží i žádaná vína ze zahraničí a to především z Makedonia a Srbska.

Chtějte pro své zákazníky to nejlepší

Vinospol byla založena v Mutěnicích, jedné z největších českých vinařských obcí, což je samo o sobě nepsanou garancí kvality. Dovážená sudová vína z Makedonie a Srbska prochází důkladným ošetřením a chrání je dusíková atmosféra, díky které jsou dlouhodobě kvalitní a neztrácí jakost. Pokud jste v oborů noví, určitě vám přijde vhod také možnost zapůjčení veškerého výčepního zařízení. Samozřejmostí je kompletní servis, včetně poradenství a montáže. Zda jste z Prahy nebo Ostravy je nepodstatné, Vinospol zajišťuje prodej vína v rámci celé republiky. O tom, že jsou nabízená lahvová a sudová vína vysoce kvalitní, se můžete přesvědčit sami. Potěšte své chuťové pohárky a udělejte si výlet do některé z vinoték – vinotéky „u Urbana“ v Hodnodníně nebo vinotéky IDEA v Ostravě. Chcete-li si na pár dní odpočinout v útulném prostředí sklípku, doporučujeme zmíněnou vinotéku „u Urbana“, jejíž součástí je i penzion. Vezměte do poklidného prostředí mutěnských vinohradů i své přátele a nechte se pohltit unikátní atmosférou vyhlášené vinařské obce.

Nepatříte mezi znalce, ale rád byste?

Nikdo učený z nebe nespadl a o vínu to platí dvojnásob. Chcete-li se o jednom z nejoblíbenějších alkoholických nápojů všech dob dozvědět zajímavé informace a proniknout do tajů jeho výroby, najdete je na webových stránkách vinospolmutenice.cz. „Povinnou“ četbou je zejména komplexní vinařský slovník, díky kterému se zorientujete ve vinařské hantýrce a nezaskočí vás žádný sommeliér. Společnosti Vinospol totiž nejde jen o samotný prodej vína, ale i seznámení laické veřejnosti s vinařskou kulturou. Ta je totiž s konzumací pevně spjata..

Publikováno: 20. 05. 2013

Kategorie: Jídlo a pití

Autor: Adam

Tagy: prodej vína | vinospol mutěnice | vinotéka