Domů » Luxusní dámské košilky jsou pohodlné i sexy
Móda

Luxusní dámské košilky jsou pohodlné i sexy

Sledujete-li módní trendy a umíte-li se vkusně oblékat, váš partner z vás má jistě velkou radost. Není nad to mít po boku dámu, která ho ve společnosti reprezentuje. Ale jak jste na tom s outfitem, který máte na spaní? Na domácí a především to „spací“ oblečení klademe úplně jiné požadavky a mělo by nám vyhovovat především z hlediska pohodlí. Jenomže to v žádném případě neznamená, že v posteli nemůžete být zároveň sexy. V partnerově tričku se sice vyspíte jako v bavlnce, ale čas od času byste ho měla vyměnit za něco přitažlivějšího. Nechcete-li dělat žádné kompromisy, sáhněte po sexy košilce!

Dámské noční košilky jsou opět v kurzu, protože jsou pohodlné a zároveň v partnerovi rozproudí sexuální energii. Pokud ve vašem šatníku nemáte ani jednu, měla byste to urychleně napravit. Jakmile v košilce strávíte noc, nebudete ji chtít měnit za nic jiného. Pojďte se s námi podívat na několik kousků, které jsme pro vás ulovily na internetu.

Noční košilky mohou mít mnoho podob a my začneme u těch, které jsou nejsmyslnější. Saténové košilky jsou neskutečně pohodlné a příjemné na dotek. V případě modelu „PATI“ ale získáte mnohem více – luxusní krajkované prádýlko, které zvýrazní vaše přednosti, ale stále nechá partnerovi dostatek prostoru pro fantazii. V e-shopu je k mání také v černé variantě s červenými krajkami.

Saténová košilka

Nevyhovuje vám délka saténové košilky? Sáhněte po modýlku „MISTA BABYDOLL“, který evokuje nevinnost a zároveň je neskutečně vyzývavý. Elastický tyl věrně okopíruje vaše křivky a protože mírně prosvítá, leccos ukáže. Ramínka jsou regulovatelná a součástí kompletu jsou i tanga.

Dámská noční košilka

Na závěr něco mírně konzervativnějšího. Šedá barva, délka nad kolena… zní to hrozivě? Obavy nejsou na místě. Dámská košilka s kimonovými rukávy dokazuje, že usedlejší neznamená neatraktivní. O oživení se stará růžová krajka a o maximální pohodlí zase přírodní materiál viskóza, který je šetrný i k alergické kůži. „BN 111“ je zkrátka klasika, ve které se budete cítit svá, ale také atraktivní.

Dámská košilka

Pokud se vám dámské noční košilky líbily, nezapomeňte se podívat i na další modely. Na www.pekne-pradlo.cz jich najdete spoustu a doma je budete mít co by dup. V případě nákupu v hodnotě nad 2000 Kč neplatíte poštovné, zboží lze bez problémů vyměnit za vyhovující velikost a pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na ochotný zákaznický servis.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!