Legenda o třech proužcích

Jen málokterá značka zaujímá ve světě módy takové místo, jako právě Adidas. Armani, Louis Vuitton či Dolce Gabbana takového věhlasu nikdy nedosáhnou a to i přesto, že je jejich oblečení a doplňky symbolem luxusu a prestiže. Kouzlo tří proužků tkví v něčem úplně jiném. Dříve byla značka Adidas spojována pouze se sportem. I dnes je pevně spjata s aktivním způsobem života a sponzoruje nejvýznamnější sportovce světa. Mimo to ale uvádí na trh i nepřeberné množství kolekcí, za které se nemusíme stydět i jinde, než na sportovišti. Neméně obíbené jsou i parfémy a další drogeristické zboží, které si v našich koupelnách vydobylo své pevné místo.

Proč právě Adidas?

Oblečení Adidas je typické příjemnými materiály, moderním střihem a v neposlední řadě i perfektním designem. Ať už si libujete v minimalismu a preferujete tričko s nepatrným logem, nebo naopak výraznou, až křiklavou mikinu, přijdete si na své. Máte-li rádi retro, poohlédněte se po speciální kolekci Adidas Originals. Jde o remaky nejslavnějších kousků, které byly populární v 70. a 80. letech. Trička, mikiny, zimní bundy, boty, tašky i plavky. Všechny vypadají skvěle a jsou skvělým důkazem nadčasového designu, který neztratil oblibu i po letech. Pokud se vám podaří vyhrabat ze skříně větrovku Adidas po rodičích, vaše okolí nabude dojmu, že jde právě o jeden z kousků z kolekce Originals.

Špičkové vybavení pro sportovce

Milujete pohyb a nedokážete si představit volno bez svého oblíbeného sportu? V tom případě vám udělá skvělou službu řada Adidas Performance. Oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které se hodí do stížených podmínek. Poskytuje tepelnou ochranu, skvěle vsakuje pot, nijak vás neomezuje a padne jako ulité. Samozřejmostí je stylový design, díky kterému se stanete středem pozornosti. Ne nadarmo se do něj oblékají přední světoví sportovci.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: adidas | adidas originals | adidas performance