Domů » Sporttestery – hodinky, bez kterých se při sportování neobejdete
Zdraví

Sporttestery – hodinky, bez kterých se při sportování neobejdete

Hodinky patří k nezbytným doplňkům, bez kterých se spousta z nás neobejde. Na luxusní hodinky si potrpí nejen ženy, ale i muži, ovšem existuje ještě jedna skupina lidí, kteří na ně nedají dopustit a nosí je ze zcela praktických důvodů. Ano vážení, i v době chytrých mobilních telefonů jsme na hodinky nezanevřeli a využíváme je v rámci sportování a provozování nejrůznějších outdoorových aktivit. Nutno podotknout, že některé modely toho umí skutečně mnoho a jsou doslova nabity pozoruhodnými funkcemi. Pokud si čas od času zajdete zaběhat, zaplavat, mohly by se některý z šikovných přístrojů hodit i vám.

Mezi nejznámější výrobce, kteří trh zásobují multifunkčními hodinkami na sportování, patří Timex a Garmin. Pár zajímavých kousků však nabízí také Sigma či Polar. A co takzvané sporttestery umí? Kupříkladu sportovní hodinky Timex Sports Marathon zaujmou jednoduchostí, odolností a vodotěsností. Kromě toho, že hlídají přesný čas, což se od hodinek tak trochu předpokládá, na nich lze přepínat několik časových zóny, využívat stopky, timer či chronografalarm. Udělají vám skvělou službu při ranním joggingu v parku i odpolední návštěvě krytého bazénu.

 

 

Do fitness centra se ovšem hodí spíše některý z modelů Polar (např. FT 1), které zvládají kódovaný digitální přenos srdeční frekvence. Ten řeší případné rušení, které může vzniknout tehdy, měří-li si tep současně několik osob. Hodinky navíc umí počítat kalorický výdej v kaloriích a to včetně procentuálního podílu spáleného tuku. Záznamy lze navíc uchovat dlouhodobě.

Poslední z modelů, o kterém bychom se rádi zmínili, jsou i hodinky na outdoor aktivity a to především cyklistiku. Garmin Forerunner 410 HR se chlubí pulzometrem a GPS modulem, který umožňuje monitorovat celou řadu hodnot. Jsou vybaveny bezdrátovou technologií a vydrží až 18 hodin náročného provozu. Kromě toho je můžete ovládat pouhým dotykem, což je při sportování mnohem praktičtější, než zběsilé hledání správného tlačítka.

 

 

Všechny výše uvedené modely seženete ve specializovaném e-shopu sporttester.sk a to za velmi zajímavé ceny.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!