Domů » Last minute 2015: Dopřejte si vytouženou dovolenou levně!
Cestování a dovolená

Last minute 2015: Dopřejte si vytouženou dovolenou levně!

Tak kam to letos bude? Nemůžete se dočkat, až si sbalíte jen to nejnutnější a vydáte se na zaslouženou dovolenou? Jenomže co kdy vaše plánky zkomplikuje poněkud omezený rozpočet? Mělat byste zájezd odložit a vyrazit až napřesrok? Ani omylem! V bohaté nabídce last minute zájezdů stoprocentně najdete přesně to, co hledáte. Dovolená „na poslední chvíli“ vás vyjde podstatně levněji než obvykle – ušetříte tisíce, dost možná i desítky tisíc korun.

Proč (ne)využívat last minute zájezdy?

Cestování na poslední chvíli má svá pro i proti. Není pro každého, nicméně přesto se těší obrovské popularitě a spousta Čechů na něj nedá dopustit. Ostatně není divu, kdo by odmítl finanční úsporu řádově v desítkách procent? Luxusní dovolená v Egyptě vás bude ve finále stát i polovinu původní ceny. Tak proč zbytečně vyhazovat peníze z okna, když mohou zůstat ve „šrajtofli“?

Kde je háček? Jistě, nic není dokonalé a také zájezdy na poslední chvíli mají svá negativa. V praxi jde o určité kompromisy vůči termínu a lokalitě. Rozhodnete-li se vycestovat na poslední chvíli, budete si muset rezervovat dovolenou až těsně před odletem. Není jisté, zda bude volné dané ubytování, na které máte zálusk.

Na druhou stranu, v posledních letech se se zlevněnými nabídkami doslova roztrhl pytel a je nepravděpodobné, že byste si nakonec nevybrala. Příkladem budiž last minute zájezdy Hurghada – egyptské turistické centrum patří k nejoblíbenějším destinacím a je opravdu z čeho vybírat. Rozhodnete-li se však právě pro Egypt, rozhodně si předem přečtěte více informací o daném ubytování. Zkušenosti ostatních lidí jsou k nezaplacení.

Na poslední chvíli můžete i za exotikou

Pokud vás neláká Egypt last minute, žádný problém. Last minute nabídky se týkají všech destinací napříč celým světem. Velmi levně tak můžete vyrazit třeba na bělostné pláže v Dominikánské republice nebo směrem na východ za krásami Thajska.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!