Domů » Neztrácejte čas a začněte nakupovat v online drogerii. Proč se vám to vyplatí?
Slevy a nakupování

Neztrácejte čas a začněte nakupovat v online drogerii. Proč se vám to vyplatí?

Nakupování je fajn, ale jen do té doby, kdy v nákupním centru bloumáme kvůli něčemu pěknému na sebe. Návštěva drogerie už taková zábava není. Jenomže čas od času musí každý z nás doplnit zásoby pracího prášku, aviváží, kosmetiky a dalšího běžného drogistického zboží. Nezbývá, než se přemoct a vydat se do obchodu i navzdory tomu, že počasí nabádá k mnohem příjemnějším věcem. Anebo ne? Pokud nakupování v drogerii nepatří k vašim koníčkům, udělejte to příště jinak a vyjdete se do internetové drogerie Xantea.cz. Z pohodlí domova pořídíte veškeré drogistické zboží i kosmetiku! Proč se tahat s těžkým nákupem, když vám ho může někdo poslat až před práh?

persilInternetový obchod Xantea.cz funguje jako velkoobchod drogerie a najdete v ní vše, co potřebujete. To znamená široký sortiment čistících a mycích prostředků (prací prášky, osvěžovače vzduchu, čističe oken, aviváže, odstraňovače skvrn, ale také ochranné pomůcky a další), zboží pro dům a zahradu (sáčky do košů, houby a drátěnky, barvy, laky, hnojiva, oleje…), ale také nejrůznější cukrovinky, nápoje či potravinářská barviva. V neposlední řadě také široké spektrum kosmetických přípravků. V nabídce nechybí tělová, vlasová a pleťová kosmetika, potřeby na holení, parfémy a toaletní vody, potřeby na ústní hygienu, ale také kosmetické pomůcky. Shrnuto a podtrženo, je zde vše, co by v kvalitní drogerii nemělo chybět.

Nakupování v online drogerii Xantea.cz má i další výhody. Kromě toho, že budete nakupovat rychle a pohodlně, dostanete zboží za velmi příznivé ceny (ale to vás v případě nakupování přes internet zřejmě nepřekvapí). Prodejce navíc nabízí poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč a zasílá zboží nejen po celé České republice, ale také na Slovensko. Objednáte-li si zboží v pracovní den do 13:30, budete ho mít druhý den doma. Zboží si můžete vyzvednou také na některém ze 130 odběrných míst.

Co se týče samotného e-shopu, je velmi přehledný a nakupování vám půjde o ruky. Tak proč ztrácet čas v obchodech, když ho můžete využít mnohem příjemněji? V online drogerii Xantea.cz navíc najdete i zboží, které v bežných drogeriích nemají. Co třeba Batiste suchý šampon, který oživí vaše mastné a unavené vlasy? Oceníte ho vždy, když nebudete mít čas na klasické mytí. Praktických pomocníků za super cenu najdete v internetové drogerce mnohem více!

Tip: Zadáte-li při nákupu slevový kód CER20, dostanete 20 Kč slevu. Kód můžete používat opakovaně, ale jen do 31.12.2014.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!