Kvalitní móda za přiměřenou cenu: To je Halens móda

Halens je pro málokterou ženu vyhledávající kvalitní módní oblečení za příznivou cenu neznámou společností. Seznamujete se každou sezónu s její módou? Pokud ne, je načase začít. Jistě budete spokojená.

Módní společnost Halens

Společnost Halens rozhodně nepatří mezi nové či neznámé módní společnosti působící na trhu. Je na něm od roku 1949. Za dobu své existence si získala mnohé příznivce s módou v mnohých zemích Evropy. Halens je společností, která spadá pod oblíbenou módní skupinu Consortio Fashion Group AB. I u nás je společnost Halens rozšířená. Působí tu od devadesátých let a zpočátku její existence ji známe především díky zásilkovému prodeji. Přemýšlíte, jaké obchody zaměřující se na zásilkový prodej znáte a název „Halens“ se vám nevybavuje? Dříve šlo o Quelle. To však později spadlo pod společnost Halens.

Katalog od Halens

A co vám uvedená módní společnost nabízí? Nejvíce vás zaujme svou Halens dámskou módou. Dámy v nabídce najdou veškeré možné oblečení. Zaměřuje se i na oblečení pro muže a děti, i když v menší míře. Kromě toho ještě najdete v nabídce různé doplňky do bytu atd. Pokud nechcete, aby vám nic ze zajímavého oblečení a dalšího sortimentu za příznivé ceny neušlo, sledujte pravidelně Halens katalog. Vychází čtyřikrát do roka - vždy na aktuální sezónu. Nejjednodušší cestou, jak se seznámit s katalogem je vyhledat si ho na internetu. V něm můžete rovnou zboží zakoupit a dozvíte se i stav na skladu u daného výrobku. Ještě jste se s internetem příliš nesžili a raději si prohlížíte tištěný katalog? Ani to není problém. Stačí o něj požádat a bude vám zdarma chodit do vaší poštovní schránky.

Publikováno: 19. 08. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: halens | katalog halens