Budete mít doma pejska?

Připadáte si osaměle a zároveň nevíte, co s volným časem? Patříte-li k milovníkům zvířat, měli byste pouvažovat nad domácím mazlíčkem. A existuje něco přítulnějšího a věrnějšího, než pejsek? Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě či domku se zahradou, v obou případech se pro vás najde vhodné plemeno, které se bude v daném prostředí cítit, jako doma. Do bytu se hodí menší pejskové, jako jsou čivavy či bišonci, ale stejně tak si můžete pořídit něco většího. Doga, která smí celý den ležet na kanape, patří k nejspokojenějším plemenům a rozhodně ji nebude vadit, že nemá k dispozici zahradu. Něco jiného jsou psi, jako je německý ovčak, bernský salašnický pes a další plemena, která pohyb přímo vyžadují.

Štěně je jako miminko

Pořídíte-li si pejska od štěněte, musíte se připravit na dlouhou a trnitou cestu. Vychovat psa je stejně náročné, jako malé dítě, ale výsledkem vám bude poslušný přítel, který vás nikdy nenechá na holičkách. Nezapomínejte, že i pejsek má své potřeby a touhy a stejně jako mimiko, potřebuje kvalitní výživu pro zdravý vývoj. Štěně je velmi citlivé stvoření a výběr špatného krmiva může způsobit nezdravý růst kostí a další vývojové vady. Pejskové, kteří byli v mladí o kvalitní krmivo ochuzeni, ve stáří velmi trpí. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí a nakoupit všechny potřeby pro psy z pohodlí domova, koukněte se na oblíbený internetový obchod spokojenypes.cz.

Výbavička pro malého pejska

Spokojenypes.cz nabízí kompletní sortiment chovatelských potřeb, bez kterých se rozhodně neobejdete. I váš pejsek musí mít vlastní pelech, kde bude uléhat po náročném dni a snít o všem, co prožil. V sortimentu najdete pelíšky všech velikostí a tvarů a to za velmi nízké ceny. Nezapomeňte na misky, obojek, vodítko, ale také kartáče a ošetření proti parazitům. Jen zdravý a spokojený pejsek udělá páníčkovi radost a díky spokojeypes.cz váš mazlíček spokojený bude.

Publikováno: 29. 05. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: granule | granule pro psy | krmivo pro psy | pes | pomůcky pro psy | psi | vodítka | vodítko