Domů » Krásná kovová garnýž bude vašemu interiéru slušet
Bydlení

Krásná kovová garnýž bude vašemu interiéru slušet

Hledáte další doplněk, který by umocnil dojem z vašeho bydlení a zdá se vám, že jste již vyčerpali všechny možnosti? Vsadíme se, že jste na něco přeci jen zapomněli a to i přesto, že jste si dali záležet s výběrem vodovodních baterií, klik a dalších prvků, které jsou pro dokonalý výsledek nezbytné. Pořídili jste si už nové garnýže?

Bez pěkné garnýže to nebude nikdy ono

Některé doplňky a zařízení nám nedají spát, ale garnýže nás většinou nechávají v klidu. Spokojíme se s těmi, které na stěnách visí již od nepaměti a když nám z nějakého důvodu začnou nevyhovovat, sáhneme po nejlevnější alternativě. Co na tom, že interiéru na estetice nijak nepřidává a naopak ho hyzdí, garnýže přece nikdy nepatřily mezi bytové doplňky, které by nám nedaly spát…

A to je právě chyba. Vhodně zvolená kovová garnýž může bydlení změnit k nepoznání. Skvělou ukázkou jsou moderní garnýže a záclonové tyče, které najdete v e-shopu garnyzekovove.cz. Stačí letmý pohled na zdejší sortiment a hned vám bude jasné, co jsme měli na mysli tím, že i garnýž může interiéru prospět.

Vyberte si garnýž na míru

Prodejce nabízí více než 2 600 položek, mezi kterými nechybí designové koncovky nejrůznějších tvarů a provedení. Vybere si opravdu každý a to bez ohledu na to, v jakém duchu si bydlení zařídil. Garnýže a záclonové tyče jsou vyráběny v EU a díky speciální povrchové úpravě vydrží i několik desítek let. Zda si vyberete stříbrné, nerezové, měděné, chromované nebo třeba onyxové provedení, je skutečně jen na vás. Vždy však můžete počítat s prodlouženou zárukou a garancí nejnižší ceny. Najdete-li prodejce, který má „vaši“ garnýž nižší cenu, dostanete zboží za stejných podmínek.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!