Prodejte auto za hotové a máte po starostech

Zbavte se starostí se starším automobilem a prodejte jej za hotové. S automobilem nemusíte nikam jezdit a prodáte jej i ve špatném technickém stavu či po bouračce. Nevěříte, že byste za své nepojízdné auto odstavené vedle garáže, protože už muselo uvolnit místo tomu novému, mohli ještě něco dostat? Zapomeňte na to, že si manžel najde ještě čas jej dát dohromady. Netrapte se ani složitě s hledáním kupce přes různé inzeráty v online bazarech. Je to náročné na čas a nese to s sebou i další rizika. Navíc na takto prodaném automobilu musíte držet záruku. S bazary také není snadné pořízení. Mnohé automobil neodkoupí, ale pouze vezmou do své nabídky. Ideálním řešením je v dnešní době využít službu https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/. Jde o moderní způsob odprodeje starších vozidel v jakémkoliv technickém stavu – v tom dobrém, ale i automobilů po bouračce, se závadou a nepojízdných, tedy autovraků k likvidaci.

Když potřebujete rychle finanční hotovost

Sešla se vám vydání a prodat auto rychle by bylo řešení i pro váš rodinný rozpočet? Zahotove.cz od vás odkoupí automobil obratem velice rychle. Kalkulaci s odhadem ceny vašeho automobilu získáte nejrychleji telefonickým kontaktem, nebo přes online formulář. Orientační cenu za vůz se dozvíte obratem. Rychlý je i samotný odkup vozidla. Už do 24 hodin mohou být zástupci firmy u vás, ať jste odkudkoliv v republice. Peníze dostanete na ruku. Na místě též podepíšete jednoduchou smlouvu a firma si v naprosté většině případů automobil na své náklady odveze. Velkou výhodou tohoto typu prodeje je též odkup bez toho, abyste na něm museli nadále držet záruku. Nemůže se vám tedy stát, že by si po vás někdo následně nárokoval zpátky část prodejní ceny. TIP: Potřebujete prodat staré auto? Služba https://zahotove.cz/likvidace-auta-praha/ je synonymem pro likvidaci a odkup starých aut v Praze, ale i kdekoliv v ČR.

Nabízíte vůz k likvidaci a zajímá vás, jak se stanoví jeho cena?

Cena vozidla k likvidaci se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je stav automobilu a jeho kompletnost. Cenu zvyšuje originálnost jednotlivých dílů. Dále se pak odvíjí od aktuální poptávky trhu po těchto vozidlech či náhradních dílech tohoto vozu. Nakonec se na výši ceny odráží výkupní cena železa. I starý vůz v horším technickém stavu však dokáže být ještě zdrojem poměrně slušné finanční částky. Tak neváhejte a zbavte se starého nepotřebného vozidla.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam