Domů » Puzzle z fotky neboli fotopuzzle: Super dárek pro děti i dospělé
Dárky

Puzzle z fotky neboli fotopuzzle: Super dárek pro děti i dospělé

Dárek by měl obdarovanou osobu potěšit, nikoliv uvést do rozpaků a nudit. Pokud se vám již dlouho nepodařilo někomu dalšímu vykouzlit úsměv na rtech, nic si z toho nedělejte – šancí budete mít ještě dost. A dáte-li na náš tip, trefíte se rovnou do černého. Puzzle z fotky neboli fotopuzzle totiž představuje naprosto univerzální dárek, který udělá radost dětem i dospělým. Vžijte se do role designérky a vytvořte z pohodlí domova unikátní návrh!

Proč skládat puzzle?

Důvodů, proč skládat puzzle, je rovnou několik. Skládání dílků není „jen“ zábavné hobby pro celou rodinu – nabízí mnohé psychologické a fyzické benefity. Zejména pak:

snížení stresu – skládání vyžaduje stoprocentní pozornost, což v praxi znamená, že každodenní starosti musí stranou a nahradí je odpočinek.

zmírnění úzkosti – při skládání puzzle se člověk cítí uvolněně jako při jiných příjemných činnostech, které pomáhají zahnat úzkost.

rozvoj trpělivosti – skládání puzzle je skvělou možností, jak „natrénovat“ trpělivost. V podstatě jde o formu terapie, která je však podstatně levnější než návštěva odborníka.

vylepšení duševní kapacity a dovedností – bylo prokázáno, že lidé, kteří pravidelně skládají puzzle, dokáží mnohem lépe řešit problémy. Vylepšuje se duševní kapacita mozku a jeho schopnost formulovat vhodnou strategii.

Vlastní motivy jsou nejlepší!

Máte-li mezi svými nejbližšími milovníky skládání puzzle, pak je vaše volba jasná. Fotopuzzle potěší každého, protože je jde o osobní a velmi originální dárek. Navrhnout si ho můžete v intuitivním online editoru na www.empikfoto.cz. Vyberete počet dílků (od 30 až po 1000), zvolíte některou z povedených tematických šablon a jedinečné puzzle je za pár minut na světě.

Fotopuzzle vám vytrhne trn z paty, až budete tápat nad pěkným dárkem. Hodí se ke každé příležitosti a vykouzlí usměv na rtech dětem i dospělým.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!