Domů » Kožená peněženka je zárukou elegance a trvanlivosti
Móda

Kožená peněženka je zárukou elegance a trvanlivosti

Peněženka patří mezi funkční doplňky, bez kterých se neobejdeme. Kde jinde byste uskladnila hotovost, kreditní karty, doklady, vizitky a další drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce? A právě proto bychom si měli dát záležet na jejím výběru. Pokud je pro vás důležitý nejen styl, ale také odolnost a trvanlivost, vsaďte na kůži. Kožená peněženka patří k nadčasovým doplňkům a rozhodně vám nebude dělat ostudu.

Primární účel peněženky je ukládání a přenášení peněz a dalších artiklů, které jsme zmínili v úvodu, ale vzhledem k tomu, že ji neustále vytahujeme z kabelky a „ukazujeme“ svému okolí, měla by vyjadřovat i vkus nositele. Materiál, ze kterého je peněženka vyrobena, je proto neméně důležitý, jako samotný design.

Kožené výrobky jsou oproti těm, které se vyrábí z umělých materiálů, mnohem výhodnější. Nejen, že jsou odolnější, ale zároveň prudce elegantní. Jsou sice dražší, ale nezapomínejte, že platíte také za styl, eleganci, odolnost a trvanlivost. Kožená peněženka vám vydrží mnoho několik let a v konečném součtu je dokonce levnější, než několik „levnějších“ a méně kvalitních peněženek, které byste v průběhu času museli obměnit.

Co se týče materiálu, setkáte se s množstvím variant, mezi kterými nechybí hadí, hovězí, pštrosí, ale také rejnočí kůže (ty najdete na http://www.krasne-kabelky.cz/penezenky/damske-penezenky/). Kožené peněženky se vyrábí v mnoha velikostních, designových a barevných provedeních a určitě mezi nimi najdete kousek, který bude odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Rozhodnete-li se do své peněženky investovat větší částku, dejte si na čas a důkladně promyslete, co v ní budete uchovávat. Neorientujte se jen podle toho, jak vypadá, ale především podle počtu přihrádek a celkové velikosti.

Inspirujte se na http://www.belona.cz/ a najděte si peněženku, která vám bude dělat radost pokaždé, když ji vytáhnete z kabelky…

Foto: sxc.hu, krasne-kabelky.cz

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!