Domů » Vykouzlete svým dětem hvězdnou oblohu, bude se jim lépe usínat
Děti

Vykouzlete svým dětem hvězdnou oblohu, bude se jim lépe usínat

Jak by se vašim dětem líbilo usínat s pohledem na rozzářenou noční oblohu plnou hvězd, planetek a dalších vesmírných těles? K tomu, aby jim nad hlavou létaly komety a asteroidy, nebo třeba raketoplán Discovery, je nebudete muset pravidelně brát do hvězdárny nebo jim pořizovat drahý hvězdářský dalekohled. Stačí, když je večer uložíte do postele a řeknete jim, ať se podívají směrem vzhůru – na strop.

Nebudeme vás dlouho napínat, řeč nebude o ničem jiném než o unikátním malování dětských pokojů, které nabízí firma Hvězdné stropy. Originální malba nemá nic společného s nalepovacími plastovými hvězdičkami, jde o zdravotně nezávadný nátěr, který se ve tmě září a vytváří vskutku úžasnou podívanou.

Způsobů, jak vymalovat dětský pokoj, je velmi mnoho, ale jen málokdy dosáhnete takového výsledku jako u zářící malby na zeď. Předností hvězdných stropů není jen jejich estetická hodnota, ale i pozitivní vliv na dětskou psychiku. Koncept si můžete navrhnout sami, nebo ho nechat v režii odborníků, kteří mají s realizací bohaté zkušenosti a patří mezi nejdéle úspěšně fungující firmy v Evropě.

Hvězdný strop může mít několik podob. Malby na zeď lze zhotovit tak, aby byly vidět pouze v noci (ve dne bude strop bílý), případně je zkombinovat tak, aby byla během dne vidět letní obloha, která se po setmění promění na galaxii. A pokud přeci jen nechcete, aby se strop v noci rozzářil, můžete zvolit poslední variantu v podobě letní oblohy, která je vidět pouze během dne.

Malování na zeď je velmi rychlé a většinou netrvá déle než několik hodin. Hvězdné stropy není třeba nijak nabíjet – speciální barva pohlcuje během dne světlo a v noci se sama rozzáří. Maminky ocení, že během výmalby nebudou muset nic stěhovat ani přikrývat, unikátní technika výmalby se obejde bez stříkání a kapání.

A co se stropem, až děti vyrostou a začne pro ně být hvězdná obloha příliš „dětská“? Jednoduše je přemalujete na kterýkoliv jiný odstín… Pokud vás způsob, jak udělat z dětského pokoje hvězdárnu, zaujal, nezapomeňte se podívat na ukázky prací na webu hvezdne-stropy.cz. Virtuální prohlídka vás zcela jistě přesvědčí!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!