Domů » Dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta – velká revoluce vašeho jídelníčku
Jídlo a pití

Dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta – velká revoluce vašeho jídelníčku

Blíží se Vánoce, nejkrásnější svátky v roce. Mají však i další přízvisko, které je vystihuje mnohem přesněji. O Vánocích se často hovoří také jako o svátcích obžerství a spousta lidem po nich zůstane něco nepěkného na břiše. Jeden by se vsadil, že ta pneumatika tam předtím nebyla, přinejmenším neměla tak impozantní rozměry… V každém případě bychom si měli dávat pozor na to, co jíme. A když už jsme u toho, představíme vám jedinečné dietní těstoviny Perfect Pasta, díky kterým váš jídelníček získá úplně jiný rozměr. Líbilo by se vám, kdyby vám někdo umožnil jíst chutně a zároveň velmi zdravě?

100% přírodní zeleninový produkt, po kterém budete vypadat lépe

O co jde? Dietní těstoviny Perfect Pasta jsou malým kulinářským zázrakem. Vyrábí se z přírodní kořenové zeleniny Konjac Amorphalus, která neobsahuje tuky, cukry ani lepek. Naopak je plná antiaging polyfenolů a širokého spektra dalších antioxidantů, díky kterým si udržíte mladistvý a vitální vzhled. Zní to skvěle? Tak pokračujeme…

dietní těstoviny

Perfect Pasta spolehlivě nahradí kalorické přílohy

Perfect Pasta představuje alternativu běžných vícekalorických těstovin a pomůže vám vyřešit problém s přílohami. Budete jíst chutně, zdravě a bez rizika, že zbytečně přiberete na váze. Zapomeňte na běžné těstoviny, pečivo, brambory nebo rýži a vyvarujte se kalorií navíc. Perfect Pasta je takřka bezkalorická a naopak obsahuje vlákninu, která v trávící soustavě zvětší svůj objem. Navodí vám pocit sytosti a vy se přestanete přejídat.

Pro koho jsou dietní těstoviny určeny?

Dietní zeleninové těstoviny jsou vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, celiaky, děti i dospělé a vůbec pro každého, kdo se chce stravovat zdravě. Vzhledem k množství receptů, které lze s těstovinami Perfect Pasta jednoduše připravit, si na své přijde opravdu každý.

A kde je seženete? Například v e-shopu společnosti Via Naturallis na www.vianaturallis.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!