Dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta - velká revoluce vašeho jídelníčku

Blíží se Vánoce, nejkrásnější svátky v roce. Mají však i další přízvisko, které je vystihuje mnohem přesněji. O Vánocích se často hovoří také jako o svátcích obžerství a spousta lidem po nich zůstane něco nepěkného na břiše. Jeden by se vsadil, že ta pneumatika tam předtím nebyla, přinejmenším neměla tak impozantní rozměry... V každém případě bychom si měli dávat pozor na to, co jíme. A když už jsme u toho, představíme vám jedinečné dietní těstoviny Perfect Pasta, díky kterým váš jídelníček získá úplně jiný rozměr. Líbilo by se vám, kdyby vám někdo umožnil jíst chutně a zároveň velmi zdravě?

100% přírodní zeleninový produkt, po kterém budete vypadat lépe

O co jde? Dietní těstoviny Perfect Pasta jsou malým kulinářským zázrakem. Vyrábí se z přírodní kořenové zeleniny Konjac Amorphalus, která neobsahuje tuky, cukry ani lepek. Naopak je plná antiaging polyfenolů a širokého spektra dalších antioxidantů, díky kterým si udržíte mladistvý a vitální vzhled. Zní to skvěle? Tak pokračujeme... dietní těstoviny

Perfect Pasta spolehlivě nahradí kalorické přílohy

Perfect Pasta představuje alternativu běžných vícekalorických těstovin a pomůže vám vyřešit problém s přílohami. Budete jíst chutně, zdravě a bez rizika, že zbytečně přiberete na váze. Zapomeňte na běžné těstoviny, pečivo, brambory nebo rýži a vyvarujte se kalorií navíc. Perfect Pasta je takřka bezkalorická a naopak obsahuje vlákninu, která v trávící soustavě zvětší svůj objem. Navodí vám pocit sytosti a vy se přestanete přejídat.

Pro koho jsou dietní těstoviny určeny?

Dietní zeleninové těstoviny jsou vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, celiaky, děti i dospělé a vůbec pro každého, kdo se chce stravovat zdravě. Vzhledem k množství receptů, které lze s těstovinami Perfect Pasta jednoduše připravit, si na své přijde opravdu každý. A kde je seženete? Například v e-shopu společnosti Via Naturallis na www.vianaturallis.cz.

Publikováno: 14. 12. 2014

Kategorie: Jídlo a pití

Autor: Adam

Tagy: dietní těstoviny | perfect pasta | zeleninové těstoviny