Kotvičník zemní - stoprocentně přírodní "Viagra"

Zase se mu „nepostavil“? To přece ještě není důvod k tomu, abyste si hledala milence. Vždyť problémy s potencí postihují takové množství mužů, že je více než pravděpodobné, že byste podobný problém řešila za nějakou dobu znovu. Nehledejte chybu v partnerovi a už vůbec ne v sobě. Příčinou toho, že vám to v poslední době v posteli příliš neklape, může být přepracovanost, stres a nebo jen fakt, že se z vašeho sexuálního života vytratila ona pověstná jiskra, která je typická pro několik prvních měsíců. Neházejte však flintu do žita a naopak sáhněte po účinném řešení v podobě přírodních afrodiziak. O negativních účincích Viagry toho bylo napsáno již dost a nebudeme je proto dále rozebírat.

Zapomenutá a znovuobjevená rostlina

Přírodních afrodiziak je poměrně dost, ovšem nutno podotknout, že ony afrodiziakální účiny často fungují na bázi placeba. Nevyhazujte proto peníze za něco, co dost možná vůbec nikdy nefungovalo a raději se zeptejte na tribulus terrestris. Neznáte ho? Aby jste se nedivila, třeba si ho pěstujete doma v květináči. Bylina, známá jako kotvičník zemní, pomáhala zlepšit sexuální apetit již našim předkům a její účinky byly před několika lety „znovuobjeveny“. Momentálně se těší neskutečné popularitě takřka po celém světě a to nejen u lidí, kteří se chtějí pomilovat jako „za mlada“. Kotvičník totiž obsahuje celou řadu látek, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Pozitivně působí na krevní oběh, tlumí tachykardii, snižuje hladinu cholesterolu a podporuje rozklad ledvinových kamenů. Účinků je samozřejmě daleko více, nás však zajímají ty „postelové“.

Partnera k pití čaje nepřesvědčíte, kapky určitě projdou

Kotvičník byl natolik zpopularizovaný, že na něj narazíte doslova na každém rohu. V lékárnách, specializovaných obchody, ale i na internetu. Většinou je však k dostání ve formě sušené a nadrcené byliny, z niž se připravuje čajový odvar. O jeho účincích nemůže být pochyb, ovšem užívání je, mírně řečeno, poněkud nepraktické. Aby se dostavil požadovaný efekt, musel by váš partner zkonzumovat minimálně 0,75 litru čaje denně. A zkuste ho přemluvit, aby své oblíbené pivo nahradil čajem... Mnohem účinnější je silný extrakt, který se prodává pod názvem Kotvičník Forte. 2 x 15 kapek denně vydá za 0,75 litru čaje a navíc si ho lze vzít všude s sebou. Prodává se u nás i na Slovensku a pořídit si ho můžete i vy. Chcete-li mít jistotu, že se účinky skutečně projeví již na druhý den, objednejte si ho na kotvicnikforte.com, kde je kotvičník nabízen s garancí vrácení peněz v případě nespokojenosti. A to za vyzkoušení stojí, nebo ne?