Proč si najmout svatební agenturu?

Pravděpodobně jste něco podobného zažila. Svatbu, kterou nikdo neorganizoval. Hosté byli bezradní, protože nevěděli, co je čeká. Vznikaly prostoje, problémy s jídlem a pitím... Předpokládáme, že nic takového nechcete zažít novu – minimálně ne v rámci vlastní svatby. A právě to je důvod, proč byste měli zvážit spolupráci se svatební agenturou. Jenomže najít svatební agenturu, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout, není snadné. Některé firmy mají krásné webové stránky, na oko zvučné reference, ale v reálu příliš dobře nefungují. Proto je velmi důležité, jak na vás lidé z agentury zapůsobí při prvním setkání. Dejte na svůj instinkt a vybírejte také na základě sympatií. Vraťme se však k tomu podstatnému. Co by vás mělo motivovat, abyste přípravu svatby svěřili do rukou profesionálů ze svatební agentury?

1.) Čerpáte ze zkušeností odborníků

Bavíme-li se o svatební agentuře, která má za sebou množství úspěšně uspořádaných svateb, pak spoluprací můžete jedině získat. Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by měl váš den D vypadat, dejte na doporučení zkušenějších. Lidé z agentury vám poradí (a následně zajistí) místo, menu, dekorace a další nezbytnosti.

2.) Neriskujete, že se něco pokazí

Dokážete si představit tu katastrofu, když něco nevyjde? Dodavatel nestihne zákusky, kapela si splete termín a místo, kde se má odehrát obřad, bude beznadějně zamluvené... Stačí se však obrátit na spolehlivou svatební agenturu a celá akce proběhne jako na drátkách.

3.) Ve finále možná ušetříte

Bojíte se, že si svatbu na klíč nemůžete dovolit? Zavedené svatební agentury mají dobré vztahy s dodavateli a obvykle mohou vyjednat lepší cenu, než na jakou byste dosáhli sami. Suma sumárum tak nakonec ušetříte! Chcete se dozvědět další informace? Rády vám je sdělí energické duo Kristýna & Kristýna ze svatební agentury Beroun just you.

Publikováno: 29. 12. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: proč svatební agenturu