Jaro je tady. Jaké módní letos trendy panují v ulicích?

Nemohly jsme se dočkat, ale nakonec přišlo. Zima se konečně přehoupla do jara a čeká nás pravidelná revize šatníku. Staré kousky, které jsme si na sebe nevzaly ani v loni, můžeme bez výčitek vyřadit. Poloprázdné police doplníme zbrusu novými outfity v duchu nejnovějších fashion trendů. Pokud netušíte, jakými směry se móda letos ubírá, začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, jak vypadat in za každé situace.

Oboustranná přechodná bunda

Opravdu ji ještě nemáte? Bez oboustranné přechodné bundy jste nahraná. Teď vážně – vysoce praktický kousek vám umožní překlenout období, kdy se teploty ještě neustálily, a to velmi stylově. Vtip je v tom, že bundu kdykoliv podle potřeby obrátíte na správnou stranu. Můžete vyrazit „all black“, anebo ji otočit a zazářit se sytým tónem. Mít dvě bundy v jedné se zkrátka vyplatí.

Květinové vzory

Některé trendy se periodicky opakují. V případě květinových vzorů vás návrat na scénu jistě nepřekvapí. Mohou být jemné i křiklavější, noste je podle chuti. Květiny jsou všude kolem nás a pohled na ně uklidňuje. Pořídíte-li si pár designových kousků, určitě nebudete litovat.

Pruhovaná jako zebra

Pruhy snad z módy nevyjdou nikdy. Letos jich bude víc než dost a je jen na vás, zda je využijete ku prospěchu. Když si s outfitem pohrajete, vylepšíte si postavu. Svislé pruhy ji opticky prodlouží a zeštíhlí vás. Nedostatky zase zakryjete pomocí úzkých a nepravidelných pruhů. Pozor si dejte na pruhy vodorovné a silné – rozšiřují.

Prodloužené mikiny s asymetrickým vzorem

Mikin není nikdy dost, vynosíte je po celý rok. A prodloužené mikiny s asymetrickým vzorem vypadají netradičně a budí pozornost. Minimálně jednu byste měli mít v pohotovosti i vy. Chcete přece vypadat trendy, nebo ne? Skvělou volbou jsou kousky s pestrobarevným vnitřkem. Bohatou nabídku trendového oblečení nejen pro jarní měsíce najdete v e-shopu s příznačným názvem trendova.sk.

Publikováno: 19. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam