Důkladná intimní hygiena jako prevence před vaginálními problémy

Pravidelná hygiena by měla zahrnovat také péči o intimní partie. Jinak se mohou dostavit nepříjemné vaginální problémy i vážná onemocnění. Zaměřili jsme se proto na oblíbenou přírodní kosmetiku značky Aromedica a vybrali pro vás dva produkty. Nedají na ně dopustit především v Japonsku, ale samozřejmě se těší oblibě i u žen v jiných koutech světa.

Balzám pro intimní péči Intimed

Pod názvem Intimed se skrývá kombinace velmi účinných silic z Tea Tree, heřmánku a levandule. Společně s olejem pupalky slouží k zachování optimálního pH pohlavní sliznice a zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost. Díky obsahu oleje a silice přípravek podporuje prevenci proti obvyklým vaginálním onemocněním a zároveň funguje i jako podpůrný prostředek při léčbě probíhající nemoci. Intimed je jako stvořený pro situace, kdy je vaginální prostředí ohroženo – například před plaváním ve veřejném bazénu, návštěvou sauny apod. Účinné látky mají výrazný dezinfekční a bioaktivní efekt. Aplikace přírodního přípravku Intimed je snadná – po umytí Feminolem stačí vetřít pár kapek do pohlavní sliznice a bezprostředního okolí. Nesmývá se, nechává se působit.

Mycí olej Feminol (s růží damašskou)

Ochrana citlivých míst před bakteriemi a plísněmi nese název Feminol. Udržuje rovnováhu mikroflóry pohlavní sliznice, eliminuje nepříjemné pocity svědění či pálení a zároveň slouží jako antiperspirant – omezuje pocení. Díky obsahu bulharské růže a dalším vzácným olejům má sedativní, antiseptické a mimo jiné afrodiziakální účinky. Jistě vás potěší i příjemná a dlouhotrvající vůně. Jinými slovy jde o ideální ingredienci intimní hygieny v rámci vaší každodenní koupelnové lázně. Pokud vás kvalitní přírodní kosmetika značky Aromedica zaujala, přečtěte si o ní více na aromedica.cz.

Publikováno: 24. 02. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: aromedica | intimní hygiena