Collavio: Beauty drink s kolagenem omladí vaši pleť

Většina žen si přeje vypadat mladě, a to ideálně až do pozdního stáří. Ne všem se to podaří. Ty úspěšné však nevděčí pouze genetice, ale především vyváženému jídelníčku a dobře nastavené životosprávě. A mnohdy i „speciálním“ ingrediencím a špičkovým technologiím, na jejichž pomyslném vrcholku stojí kolagenní peptidy. Vysokým obsahem těchto látek se chlubí produkty Collavio. V čem jsou tyto doplňky stravy jedinečné a proč jsou tak efektivní při redukci vrásek, zvýšení elasticity pleti, vlasů i nehtů?

Co je kolagen a jaký druh je nejlepší pro omlazení pleti?

O kolagenu se v poslední době mluví a píše více než o jakémkoliv jiném doplňku stravy. Pro lidské tělo je naprosto přirozený, jedná se o základní stavební bílkovinu, jejíž produkce se však postupem času (tzn. s přibývajícím věkem) snižuje. Vzhledem k tomu, že jde o hmotu tvořící pojivové tkáně, se její nedostatek projevuje charakteristickými známkami stárnutí – vznikem vrásek, ochabující a zkřehlou kůží, bolavými klouby, lámavými nehty a vlasy či svalovou slabostí. V současnosti je známo 28 druhů kolagenu. Z hlediska biologické dostupnosti je pro lidské tělo nejdostupnější mořský kolagen, jehož hlavní výhody spočívají v nízké molekulární hmotnosti (díky tomu se snadno transportuje do „kritických“ oblastí – nehtů, vlasů a pokožky) a rychlém vstřebávání.

Jaké konkrétní výhody nabízí produkty Collavio?

Nabídka doplňků stravy s obsahem kolagenu je poměrně pestrá, a tak se logicky nabízí otázka, proč vsadit právě kolagen na pleť značky Collavio. Důvodů je celá řada: Collavio je bioaktivní, lidské tělo jej dokáže snadno vstřebat a efektivně využít. Jedna dávka přitom obsahuje 5000 ml hydrolyzovaného kolagenu, a právě dostatečně velká dávka je další předpoklad k vynikajícím výsledkům. Kromě kolagenu jsou v doplňcích stravy obsaženy i další látky, díky kterým je výsledný efekt ještě mocnější. Především jde o vitamín C podporující tvorbu kolagenu a kyselinu hylauronovou, jejíž vlastnosti spočívají v hydrataci pleti a pomoci při obnově elastinu a kolagenu. Za zmínku stojí také šetrné složení – Collavio neobsahuje cukr, lepek ani laktózu, přesto chutná příjemně. Nenajdete v něm ani antibiotika, hormony, konzervanty či GMO látky. A co se týče kolagenu, pochází z udržitelných rybolovů a je v souladu s přísnými potravinovými předpisy EU.

Jaké výsledky přináší pravidelné užívání mořského kolagenu?

Jednorázové doplnění kolagenu k žádnému efektu nevede, ale pokud budete doplňky stravy Collavio užívat pravidelně, pocítíte viditelnou změnu již za 6 až 8 týdnů – vaše pleť bude pružnější a vrásky méně výrazné. Další viditelný přínos užívání Collavia zaznamenáte na svých nehtech – budou pevnější - a vlasech, které budou vypadat zdravěji a rychleji porostou. Užívání Collavia je dobrou volbou také pro sportovce, kteří hledají způsob, jak urychlit regeneraci svalové tkáně po náročných aktivitách. Zvýšením hladiny kolagenu v těle lze navíc příznivě ovlivnit i kvalitu pojivových tkání, zpevnit hluboké vrstvy kůže a zmírnit celulitidu.

Jak fungují jednotlivé varianty?

Collavio Plus

Collavio Plus je prémiový drink s příchutí maliny. Kromě mořského kolagenu obsahuje kyselinu hylauronovou, biotin, pšeničné ceramosidy, vitamín C a zinek. Kombinace těchto složek z něj dělá skvělého pomocníka v boji proti prvním známkám stárnutí: snižuje množství vrásek, zpevňuje pleť a podílí se na zlepšení kvality vlasů a nehtů. Výrobce jej doporučuje ženám a mužům od 30 let.

Collavio Exclusive

Pro muže a ženy starší 35 let je určen luxusní beauty drink Collavio Exclusive, jehož složení odpovídá zvýšeným potřebám zralé pleti. Opět v něm najdete mořský kolagen, kyselinu hylauronovou, patentované ceramosidy – a navíc dalších 10 anti-age látek. Již po 6 týdnech užívání zaznamenáte výrazné omlazení a zpevnění pleti, úbytek vrásek a sjednocení tonusu. Bezesporu jde o jeden z nejúčinnějších přípravků na českém trhu. Resumé? Drinky Collavio jsou vhodné pro ženy i muže, kteří si chtějí zachovat mladistvý vzhled a vitální tělo. Pomáhá i sportovcům a lidem s kožními problémy jako lupénka, ekzémy, bércové vředy, omrzliny, popáleniny či zlomeniny.

Publikováno: 04. 11. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam