Byty u Parku – skvělá možnost metropolitního bydlení v Praze

Kde v Praze najít skvělé místo pro život? Výborná příležitost se právě nabízí v rámci developerského projektu v oblasti horního Žižkova u parku Židovské pece, kde vzniká rezidenční komplex s 272 byty a 2 ateliéry. Těžko se hledá vhodnější lokalita, protože tato nabízí svým obyvatelům veškerý komfort bydlení ve velkoměstě. Doslova vše je na dosahu ruky, k tomu ale lokalita oplývá zelení a na metro je to pouhých 10 minut. Prodej byl zahájen teprve před několika týdny, výběr z katalogu bytů je tak nadmíru široký a vybere si opravdu každý.

Chytré a funkční architektonické řešení

Za výstavbou tohoto projektu stojí Metrostav Development a za návrhem není nikdo menší než Architecture Interior Project, architektonické studio, které se pyšní realizacemi po celé Praze a budovami zastupitelských úřadů a rezidencí v USA, Japonsku, Německu nebo ve Velké Británii. Projekt Byty u parku tak nepostrádá nadčasovost a spojuje prvky funkčního bydlení s poklidnou lokalitou u blízkého parku. Na ten rezidenční objekty přímo navazují, obyvatelé nových bytů tak budou moci čerpat energii ze zeleně při pohledu z terasy nebo balkonu, vyjít na procházku do parku nebo zasportovat si na čerstvém vzduchu.

1 nebo 2 terasy, klasický byt nebo mezonet?

Prodej bytů na Praze 3 v rámci tohoto rezidenčního projektu byl již zahájen, celkem se jedná o 272 bytů a 2 ateliéry v 11 bytových domech, které nepřevyšují 6 pater, zatímco parkování je možné v prvním nebo druhém podzemním podlaží. Minimalistické, ale i prostorné byty jsou koncipovány tak, aby měly maximální přísun denního světla. Byty jsou řešeny moderním a inteligentním způsobem s dispozičními řešeními od 1+kk po 5+kk. U 4+kk bytů si dokonce můžete vybrat klasické nebo mezonetové řešení. Takřka všechny byty mají balkon, terasu nebo předzahrádku, v katalogu se však najdou také jednotky se 2 terasami ze dvou různých stran nebo s velkou zahradou slibující naprosté soukromí.

V dobré společnosti

Lokalita horního Žižkova, potažmo celé čtvrti, je velmi příjemná. Svým obyvatelům nabízí veškerý velkoměstský komfort v podobě kvalitní infrastruktury a výborné dostupnosti městskou hromadnou dopravou. Z rezidence je to jen několik minut na zastávku, odkud jste za 10 minut na metru. V blízkosti je také veškerá sociální a občanská vybavenost, nechybí školy, školky nebo zdravotnická zařízení. Neskonalou výhodou Žižkova je počet parků, které ve čtvrti jsou a nabízejí možnosti aktivního vyžití ve volném čase. A kulturou, tou je Žižkov proslulý, čtvrť je totiž domovem oblíbených divadel, alternativních scén a hudebních klubů.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam