Domů » Luxusní zájezdy s německými ck z Prahy
Cestování a dovolená

Luxusní zájezdy s německými ck z Prahy

Také se nemůžete dočkat, až konečně sbalíte kufry a vyrazíte směrem k oblíbenému turistickému letovisku v Chorvatsku či Itálii? Dovolená u moře patří k nejoblíbenějším způsobům, jak pohodově strávit volno, ale skutečně je ostrov Brac či oblast u Bibione to, co opravdu hledáte? Nepřemýšleli jste někdy nad tím, že byste zažili skutečnou exotiku, kterou najdete v Thajsku, Maledivách či na Srí Lance? Většina lidí si spojuje luxusní zájezdy s nepřijatelně vysokou cenou a raději volí levný pobyt v méně atraktivních oblastech. Málokdo však tuší, že se lze podívat i na druhou stranu světa, a to aniž by rodinný rozpočet výrazně utrpěl.

Do světa s německými cestovkami

Pokud se zajímáte o cestování, jistě vám neunikly výhodné nabídky německých cestovních kanceláří. Je paradox, že Němci s mnohem vyššími průměrnými příjmy, mohou cestovat za nižší ceny, než Češi. Zájezdy německých ck jsou však nejen levnější, ale také luxusnější. Cetovky pronajímají vlastní letadla a rezervují celé hotely. Vyžadují též vyšší kvalitu služeb, na které jsou Němci zvyklí. V případě, že jste chtěli v minulých letech využít zvýhodněnou nabídku německých cestovních kanceláří, museli jste odletět z Německa či Rakouska. Dnes mají čeští turisté možnost vyrazit na exotické zájezdy i z Prahy, což jistě přivítají s otevřenou náručí. Ne každý má možnost cestovat na několik set kilometrů vzdálené letiště a raději zvolí přímý let z hlavního města.

Na koho se obrátit?

Pakliže vás last minute zájezdy od německých ck zlákaly natolik, že jste o nich začali silně uvažovat, obraťte se na RUDOLF REISEN. Společnost zajišťuje zájezdy na míru do destinací, jako jsou Maledivy, Srí Lanka, Thajsko a mnoho dalších. Samozřejmostí jsou i populární plavby lodí, které patří k nezapomenutelným zážitkům, které si budete chtít zopakovat. Sami si položte otázku, proč byste měli platit více, když můžete využít výhod, které naši západní sousedé využívají již velmi dlouho. S RUDOLF REISEN se podíváte kolem světa nejlevněji.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!