Domů » Detoxikace tlustého střeva – jediná prevence před rakovinou
Zdraví

Detoxikace tlustého střeva – jediná prevence před rakovinou

Česká republika ostatní země v lecčem předčí. Prvenství se však bohužel netýkají jen příjemných záležitostí a mezi ty nejvíce alarmující patří největší výskyt rakoviny tlustého střeva (věrně nám sekunduje Slovensko). Kultura českého stravování si nikdy se zdravou a kvalitní výživou příliš netykala a ve střevech člověka středního věku se postupem času uloží až několik kilogramů nestrávených zbytků a dalších látek. Ty jsou extrémně toxické, zabraňují správnému fungování trávícího traktu a vylučování. Ve střevech dochází k překyselení a následně ke vzniku zánětů v různých tělesných orgánech. Máte za to, že k rizikové skupině patříte i vy? Mohla by vás zachránit detoxikace!

Proč je očista střev důležitá?

Detoxikace střev je proces, v rámci kterého se z organismu vyloučí škodlivé látky a obnoví se normální funkce střev, ale také dalších orgánů, které jsou pro naše fyzické zdraví velmi důležité. Detoxikace našeho organismu má mnoho společného s pravidelným servisováním automobilu – i ten potřebuje nové filtry, olej a spoustu dalších věcí, které jsou nedílnou součástí pravidelné údržby. Bez ní by automobil postupně chřadl a nakonec přestal jezdit úplně. Zřejmě tušíte, kam tím míříme a otázkou je, jak zařídit, aby se toxické látky dostaly z těla ven.

Na detoxikaci střev jsou nejlepší bylinky

Metod a prostředků, které jsou při pročišťování těla a detoxikace orgánů velmi efektivní, je mnoho, ale mezi nejúčinnější bezesporu patří určité byliny. Navíc je žádoucí také úprava jídelníčku a životosprávy – jedině tak nebudeme tělo zanášet příliš velkým množstvím nežádoucích látek a výrazně omezíme překyselení.

Detoxikace střevVašim pomocníkem, díky kterému se opět dostanete do formy, se může stát balíček, který jsme objevili na detoxy.cz. Obsahuje byliny a další přírodní přípravky, které pročistí tělo a umožní správné vylučování, podpoří imunitu a přirozenou obranyschopnost organismu, stimulují pohyby střev, pročistí krev a kardiovaskulární systém, regulují hladinu cholesterolu a eliminují škodlivé radikály. Pozitivních účinků, které kombinace bylin způsobuje, je v praxi ještě více – pročištění organismu je komplexní a výsledek bude vidět také na vaší pokožce.

V balíčku najdete bylinný čaj Intestine Active, střevní bylinnou směs Intestine Clean ze 7 bylin, čistý zelený jíl, knižní publikaci s pravidly zdravé životosprávy po dobu procesu detoxikace a detailní plán pro krátkou (5ti denní) i dlouhou (30ti denní) proceduru. V rámci první detoxikace je vhodná delší kůra a následně 2 x ročně kratší.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!