Udělejte si radost a pořiďte si stylové hadříky za skvělou cenu

Poslední článek jsme věnovali aktuálním módním trendům. Abychom vám osvěžili paměť, připomínáme, že letos jsou v kurzu přiléhavé topy, svetříky bez límečků, nařasené sukně, kabelky bez popruhů a pastelové barvy. Není na co čekat, vydejte se s námi na virtuální nákupy, které oceníte především v případě omezeného rozpočtu. Připravte si svůj oblíbený nápoj a pohodlně se usaďte, lov hadříků právě začíná!

Tchibo je luxusní káva, ale nejen to

Uvařila jste si kávu? Shodou náhod se vám totiž chystáme doporučit Tchibo cz katalog, který je doslova nabitý stylovou módou. Překvapuje vás to? Společnost Tchibo vyrábí nejen prvotřídní kávu, ale zároveň nabízí pestré spektrum spotřebního zboží za skvělé ceny. Je k mání ve značkových kamenných prodejnách, ale také na internetu. My jsme zvolili nákup přes internet, protože právě zde je nabídka aktualizovaná každý týden. Vždy ve středu se můžete těšit na nové kolekce, které se na prodejně nemusí vyskytovat. Menší nevýhoda tkví v tom, že pokud zaváháte, můžete za pár dní zjistit, že byl vybraný kousek vyprodán. Na druhou stranu – pokud si nevyberete, za pár dní se téměř jistě v nabídce objeví něco, co se vám bude líbit. Při nákupu nad 1990 Kč navíc nebudete muset řešit poštovné. A na co se můžete těšit nyní? Pokud se chystáte na hory, jistě oceníte přítomnost kvalitní nepromokavé lyžařské bundy a kalhot, hřejivých kozaček, termoprádla a spousty doplňků v podobě pletených šál, čepic a rukavic. Připravujete-li se na příchod jara, nezapomeňte na pohodlné přiléhavé topy, mikiny a svetříky.

Baleríny - nejpohodlnější obuv na světě

A jak vyřešit prázdné místo v botníku? Pokud v katalogu Tchibo nenajdete vhodnou obuv, vyzkoušejte tyto dámské baleríny. Neskutečně pohodlné a jednoduché boty mohou mít mnoho podob – vyberte si model, který jde ruku v ruce s vašim stylem. Jste elegantní, nebo sportovní typ? V případě balerínek na tom nesejde – hodí se ke každé příležitosti a vždy vám poskytnou maximální komfort. Tak na co ještě čekáte? Hurá nakupovat! Balerinky

Publikováno: 20. 01. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: baleríny | dámská móda 2014 | dámské baleríny | tchibo CZ katalog