Domů » Čištění koberců v Ústí nad Labem
Bydlení

Čištění koberců v Ústí nad Labem

Žijeme s manželem v bytě, kde máme zvířata, která z venku zanáší do koberců nečistoty, i přes to, že jim tlapky umýváme. Psům se drží v srsti písek a ten zapadá do koberce a jeho vláken.

Kdysi jsem si objednala firmu, která ale neustále posouvala termín a zdržovala čištění koberců Ústí nad Labem. Vzala jsem si kvůli vyčištění koberce dovolenou, abych měla čas a mohla tam s pracovníky být. Jenže nedojeli v uvedeném termínu, což mě neskutečně vytočilo. Po té se semnou dohodli na náhradní termín, kdy tedy přijeli o víkendu. Jenže po vyčištění nezůstal koberec vůbec čistý, ale vypadal v podstatě stejně jako předtím. To se mi nelíbilo! Už jen posouvání termínu, komunikace špatná a teď ve finále ještě nevyčištěný koberec, za který se sice omluvili, ale už nebyli schopni jej více vyčistit. Vůbec se mi práce této firmy nelíbila, tak jsem rychle potřebovala zajistit vyčištění jinou firmou. Zjistila jsem si u předešlé firmy, že používají čištění extraktorem, takže jsem se chtěla vyhnout této technice. Našla jsem si na internetových stránkách společnost A SERVIS LIPKA. Ti používají strojovou metodu kotoučovým strojem, kterou uvádí za nejúčinnější na trhu. Tak jsem neváhala a kontaktovala je. Přijeli již druhý den i přes to, že měli hodně práce. Udělali si na mě čas a nic pro ně nebylo překážkou, ani špinavý koberec. Nanesli roztok, který provoněl celým mým bytem a koberec vykartáčovali jedním ze dvou strojů. Další stroj použili k odsátí nečistot a nezůstalo na koberci nic. Jen krásně vyčištěný koberec. Určitě nehledejte nic jiného, než strojovou metodu, protože po ní zůstane spolehlivě čistý koberec

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!