Udržitelnost životního prostředí a zábava v aquacentru? V AquaCity Poprad to jde dohromady!

Planetu máme jen jednu, a proto musíme pečovat o životní prostředí. Naštěstí je to často opakované téma. Z třídění odpadu se stala běžná záležitost a stále více lidí se snaží vyhýbat jednorázovým plastovým odpadům. Zarputilé ekologické bojovnice se drží zpět od všeho, co není udržitelné. Možná i od aquaparků – na první pohled se přece zdá, že plýtvají vodu a energii. Což ovšem nemusí být vždy pravda: AquaCity Poprad se snaží přírodu šetřit co nejvíce. Zde si můžete užívat s naprosto čistým svědomím vůči planetě.

Bez emisí a plýtvaní elektrickou energií: Žádný problém!

AquaCity v Popradu založil Jan Telenský, provozovatel několika hotelů na Slovensku. Zajišťovat lidem kvalitní služby je jeho životním posláním, zároveň ovšem myslí na přírodu a na to, že naši planetu bude ještě obývat mnoho dalších generací. Proto jsou jeho projekty přátelské k životnímu prostředí. AquaCity vypouští téměř nulové emise, spotřebovává jen minimum elektriky. Jde to díky promyšlenému systému, který využívá podzemní geotermální vody a solární energii. Resort za svůj koncept získal již několik ocenění a získává stále více obdivovatelů.

Z AquaCity si odnesete ty nejsilnější zážitky!

AquaCity je největší wellness na Slovensku. Přijeďte si odpočinout od každodenních starostí, zrelaxujte od náročné práce. Přijet můžete buď na vlastní pěst, nebo si objednat wellness pobyt s ubytováním v luxusním hotelu. Centrum nabízí třináct venkovních i vnitřních bazénů, najdete zde spoustu tobogánů a mnoho dalších zajímavých vodních atrakcí, třeba vodní kouli nebo laser show přímo v bazéně. Užít si můžete léčivé termální vody, odpočinout si v sauně, vyzkoušet kryoterapii nebo se uvolnit na masážích. Pokud přijedete s dětmi, můžete také využít služeb hlídaných dětských koutků nebo vyzkoušet zábavné animační programy.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam