Nejdražší svatební prsteny dostaly celebrity. Stály miliony dolarů, ale štěstí novomanželům nepřinesly...

Tímto článkem bychom ve vás velmi nerady rozdmýchaly jakékoliv pochyby o lásce vašeho partnera, ale na druhou stranu jsme si jisté, že jde o téma, které vás bude zajímat. Které celebrity od svých protějšků dostaly nejdražší svatební prsteny v ceně milionů dolarů? Paradoxní je, že mnohá manželství netrvala příliš dlouho ani navzdory tak okázalým šperkům.

Paris Hilton

Když byla Paris zasnoubená s chlápkem jménem Paris Latsis, dostala od něj prstenů hned několik. Jeden s pětadvacetikarátovým diamantem v ceně 4,7 milionů a další – prý jen tak pro radost – s diamantem jednadvacetikarátovým za další 4 miliony. Přesto spolu nevydrželi.

Mariah Carey

Kolik utratil za svatební prsteny dnes již bývalý manžel zpěvačky Mariah Carey? Nick Cannon jí věnoval klenot s růžovým diamantem. Neutratil za něj tolik jako Jay-Z, ale ani 2,5 milionu dolarů není zanedbatelná částka. Očividně to bylo pro šťastné manželství málo.

Kim Kardashian

Jakkoliv je „kariéra“ Kim Kardashian kontroverzní, musí se jí nechat, že to s muži umí. Od svého bývalého manžela Krise Humphriese dostala prsten s dvacetikarátovým diamantem za dva miliony dolarů. Jejich společná cesta životem trvala dva měsíce.

Melania Trump

Když se jmenujete Donald Trump, můžete si dovolit téměř vše. Pár prstenů v ceně milionů dolarů se na seznamu ztratí jako nic. Jeho manželka Melania od něj dostala broušený diamant za dva miliony. Tipujeme, že si americký prezident zanedbatelného pohybu na bankovním účtu ani nevšiml. Manželství bývalé slovinské modelky a nejmocnějšího muže světa drží, ale otázkou je, jak dlouho bude Mel snášet Donaldovy nevěry?

Beyoncé

Na závěr jeden happy end. Rapper Jay-Z nemá hluboko do kapsy, takže vás zřejmě nepřekvapí, že Beyoncé daroval svatební prsteny s dvacetikarátovým diamantem od Lorraine Schwartz. Pět milionů dolarů ho jistě nemrzelo, takovou částku vydělá poměrně rychle. Nutno podotknout, že ti dva jsou – i přes různé eskapády – pořád spolu. A teď zpátky na zem. Tak trochu předpokládáme, že váš nastávající manžel nemá na účtu několik zbytečných milionů dolarů. Nevadí – krásné svatební prsteny najde třeba na https://snubniprstenypro2.cz/. Podle všeho by vám mohly přinést štěstí, což se o předražených diamantech konstatovat nedá...

Publikováno: 18. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: nejdražší prsteny na světě | nejdražší svatební prsteny