Jak vybělit zuby doma, levně a rychle?

Mít tak zářivě bílé zuby jako všechny ty celebrity, které se na vás usmívají z titulních stránek časopisů... A proč byste nemohla? Perfektní úsměv není devizou vyvolených! Navíc ho můžete mít již za 30 minut, a to i bez nutnosti návštěvy zubní kliniky. Stačí si pořídit horkou novinku a vybělit si zuby doma.

Ušetříte peníze a spoustu času

Proč se trmácet do ordinace stomatologa a platit nekřesťanské peníze, když můžete bělení zubů absolvovat i v domácích podmínkách? S bělícím fixem je to hračka, a navíc i velmi rychlé. Za půl hodiny se váš úsměv změní k nepoznání. Výsledek naprosto předčí vaše očekávání. Při pohledu do zrcadla nabudete dojmu, že se díváte na někoho jiného. Bělící fix je odpovědí na otázku, jak vybělit zuby doma snadno a rychle. Již po prvním použití bude váš úsměv záživý jako nikdy předtím. Jde o velmi praktickou pomůcku, kterou můžete mít vždy po ruce. Má povedený design, je malý, skladný a v kabelce vám zabere minimum místa!

Jak bělení zubů fixem probíhá?

Jak tedy ten „zázrak“ funguje? Bělící fix obsahuje vysoce účinný gel, který se používá při odborném čištění na zubních klinikách. Za jediný týden tak zesvětlíte chrup až o čtyři odstíny. Aplikace je tak snadná, jak jen může být – nanesení gelu trvá přibližně minutu. A pak už ho jen necháte působit. Díky bělícímu fixu budou vaše žluté zuby minulostí. Efektivně se zbavíte povlaku od čaje, kávy i červeného vína. A dostane se i do úzkých škvír.

Zdravotně nezávadné složky

Co se týče složení, gel neobsahuje žádné nebezpečné látky (pouze deionizovanou vodu, peroxid, glycerin, EDTA, karbomery, triethanolamin, polysorbát 20 a sorban draselný). Naopak je velmi šetrný vůči zubní sklovině a díky antibakteriálním účinkům slouží jako prevence proti onemocnění paradentózou. Gel je určen pro všechny vyjma dětí, těhotných a kojících žen. Není vhodné ho aplikovat na nemocné zuby.

Publikováno: 27. 02. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bělení zubů doma | fix na bělení zubů