Jak si užít anální sex? A jde to vůbec?

Většina mužské části populace nedá na anální sex dopustit. Vnímají ho jako velmi příjemné zpestření, protože se jim během něj dostává intenzivnější stimulace penisu. Anální otvor je užší a mužský úd svírá pevněji než vagína, ale právě to je pro mnohé ženy důvod, proč se do „análku“ raději nepouštět. Dámy mají strach z bolesti (mnohdy oprávněně) i z případné „nehody“ – praktika je často označována jako poměrně nečistá, ovšem tomu lze velmi snadno předejít dodržením základních hygienických pravidel.

​Jak si anální sex zpříjemnit?

Zásadní otázka zní – a může být vůbec anální sex pro ženu příjemný? Byť si možná myslíte opak (třeba po špatných předchozích zkušenostech), skutečně si můžete análek užívat společně s partnerem a zažívat při něm bouřlivé orgasmy. Jak je to možné, když v zadečku není nic, co by budilo pocit vzrušení? Důvod, proč si mnohé ženy anální sexy vychutnávají ještě intenzivněji než klasiku, je fakt, že je při něm také drážděna vagína. Příjemné pocity lze znásobit stimulací klitorisu vhodně zvolenou pomůckou. Vyzkoušejte třeba populární womanizér a pochopíte, o čem je řeč.

​Opravdu to chcete?

Klíčem k úspěchu je svobodné rozhodnutí. Do análního sexu se nesmíte nutit. Naopak je žádoucí, abyste při něm byla maximálně uvolněná, jinak bude styk bolestivý a jen těžko se příště přemůžete k tomu, abyste dala partnerovi druhou šanci. Pokud si nejste jistá, zda anální sex zvládnete a ráda byste se na něj připravila v předstihu, pořiďte si praktického pomocníka. Anální dildo věrně simuluje penis, ale budete to vy, kdo určí tempo a intenzitu průniku. Pomůcka vás spolehlivě nažhaví a připraví vás na postelové hrátky.

​Ještě něco, co byste měla o análním sexu vědět?

Díky análnímu sexu můžete posunout váš (skomírající) sexuální život na další level. Podstatné je, abyste do něj šla jen v případě, že zrovna netrpíte střevním onemocněním. Partnerovi nezapomeňte připomenout, že střídání vagíny a zadečku může vést k přenosu bakterií a infekce. A bez lubrikantu ani ránu!

Publikováno: 22. 02. 2021

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam