Vybavte svou kancelář exkluzivním nábytkem za bezkonkurenční ceny

Na levné nakupování značkového oblečení, přezdívaného jako outlet, jsme si rychle zvykli a spousta z nás už ani jinde nenakupuje. Termín outlet se však neváže pouze k oblečení, ale i k jiným artiklům, které jsou k mání za bezkonkurenční cenu. Stojíte-li před důležitým úkolem – vybavováním kanceláře nebo domácí pracovny, ale disponujete jen omezeným rozpočtem, určitě vám přijde vhod nabídka společnosti Officeoutlet s.r.o. Ta se již několik let zabývá vybavováním kanceláří použitým nábytkem, ovšem pozor – slovo použitý rozhodně neznamená znehodnocený nebo starý. Officeoutlet nabízí reprezentativní nábytek za bezkonkurenční ceny.

Nedělejte kompromisy a vyžadujte to nejlepší

Realizace kanceláře či pracovny není levnou záležitost, tedy za předpokladu, že nehodláte dělat jakékoliv kompromisy s ohledem na kvalitu. Kancelářský nábytek od Officeoutlet však předčí vaše očekávání. Renomované výrobky Vitra, Techo, Bene nebo Könnig nejsou starší tří let a vždy v perfektním stavu. Bazarový nábytek je pečlivě uskladněn v suchém prostředí a v žádném případě tak nedojde k poškození nebo znehodnocení. Ostatně prohlédnout si ho můžete na vlastní oči v pražském skladu, který slouží i jako showroom. Filosofie společnosti Officeoutlet je nabízet exkluzivní, ale zároveň cenově dostupný použitý kancelářský nábytek a umožnit podnikatelům maximální úsporu. Nabízí kompletní servis, včetně počátečního návrhu, který je zcela zdarma. Nakoupíte-li nábytek za 20.000,-, nebudete muset řešit cenu dopravy a pokud si troufáte na montáž svépomocí, dostane se vám odborného proškolení.

Starý nábytek nevyhazujte a výhodně ho odprodejte

Chcete-li se naopak značkového nábytku, který již nepotřebujete, výhodně zbavit, stačí poslat fotografie (kontaktní údaje najdete na www.officeoutlet.cz) a do 24 hodin se vám ozve kompetentní pracovník, který s vámi dořeší detaily. Díky Officeoultet můžete mít prestižní a zároveň velmi levný nábytek i vy. Proč toho nevyužít? Foto: sxc.hu