Domů » Jay Baxter čas neřeší
Móda

Jay Baxter čas neřeší

Nedostatek času je věčný problém většiny z nás. A přitom by kolikrát stačila promyšlenější organizace a sem tam mrknout na hodinky. Vy je nemáte? Aha, pravděpodobně patříte mezi většinu, která se rozhodla, že je nepotřebuje. A to jen proto, že máte v kabelce mobilní telefon. Ale ruku na srdce – chce se vám ho neustále vytahovat? Pořiďte si hodinky a zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že budete mít čas neustále na očích, ale navíc získáte perfektní módní doplněk. A co se v současnosti nosí?

Hodinky, které vám budou závidět

Podívejme se na široký sortiment oblíbeného slovenského e-shopu purpledogs.eu a bude vám jasné, která bije. Hitovkou jsou LED hodinky Jay Baxter, které volně navazují na éru digitálek. Sekundují jim stylové silikony (hodinky, ne implantáty!) a klasika v podobě hodinek s masivním kovovým řemínkem. Váš milovaný si je zamiluje! Toužíte-li po eleganci, zvolte dámské hodinky s koženým řemínkem. Levné hodinky jsou k mání už za několik stovek, ale preferujete-li opravdový luxus, připlaťte si za Armaniho, který je, mimochodem, v nabídce taky. My ženy oceníme i další krásné doplňky v podobě peněženek, klíčenek a tašek. Na purpledogs.eu si zkrátka vybere každý a to bez výjimky. Hledáte-li ideální místo pro nákup vánočních dárků, právě jste ho našli!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!