Erotické hračky: Přestaňte po nich koukat a pořiďte si (aspoň) jednu!

Prohlížíte si nabídku sexshopu, do kterého jste čirou náhodou zabloudila při běžném brouzdání internetem? A pokolikáté už? Pokud tajně toužíte některou z hraček pro dospělé vyzkoušet, udělejte to. Nejste divná – naopak je naprosto přirozené, že chcete vyzkoušet něco nového. Ať už pro zpestření bezvadného partnerského sexu, vlastní potěšení, nebo třeba při snaze zachránit skomírající vztah, určitě neuděláte chybu. Ale po čem sáhnout, když se v sortimentu vůbec nevyznáte?

Které pomůcky patří k nejžádanějším?

Výzkumů na dané témě bylo provedeno nespočet. Odborníci se snažili zjistit, které erotické pomůcky patří k nejprodávanějším, a po kterých milenecké páry sahají nejraději. Zřejmě vás nepřekvapí, že absolutní jedničkou – a to dlouhodobě – jsou vibrátory všech tvarů, velikostí a barev. Milují je ženy i muži a výrobci jsou si toho moc dobře vědomi. Na trh se proto dostávají stále sofistikovanější pomůcky s inovativními funkcemi. Leckdy překvapí i ostřílené sexuální mašiny! Druhá příčka patří kuličkám. Venušiny kuličky však neslouží jen pro potěšení, ale také jako účinná pomůcka pro zpevnění svalů pánevního dna. Proto jsou populární zejména mezi ženami po porodu. Během styku pak umocňují prožitek, protože umožňují pevnější sevření penisu. Pokud vás zajímají další oblíbené erotické pomůcky, zaměřte se na afrodiziaka a lubrikanty. Právě tato dvojice totiž obsadila třetí a čtvrtou pozici. Následují vibrační kroužky – praktické pomůcky, se kterými lze mnohem snadněji vyvolat ženský orgasmus.

Proti gustu...

Můžete vyzkoušet klasiku v podobě vibrátoru či dilda, ale stejně tak se vydat méně tradiční cestou – možností je víc než dost a nepochybujeme o tom, že mezi erotickými pomůckami najdete ty správné pro vás. Podstatné je, abyste si milování užívala a nehleděla na konvence. A ještě něco – nakupujte jen u specializovaných prodejců, kteří garantují kvalitní a zdravotně nezávadné zboží.

Publikováno: 23. 02. 2019

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam