Jak se naučit anglicky? Zn. Snadno a pokud možno co nejrychleji...

Uvědomila jste si, že úroveň vaší angličtiny není ani zdaleka tak dobrá, jak jste si doposud myslela? Lepší pozdě, nežli později. Aneb nic není ztraceno, ale na druhou stranu není na co čekat. Čeština je sice krásný jazyk, ale díru do světa s ní neuděláte. Pokročilá znalost třetího nejrozšířenějšího mateřského jazyka na světě vám otevře zbrusu nové možnosti. A to nejen cestovatelské, ale také pracovní. Ponořte se do studia ovládněte řeč, kterou hovoří miliarda lidí na celém světě.

Která forma výuky je nejefektivnější?

Klíčem k úspěchu je správný výběr metody výuky. Angličtinu se můžete učit doma, v rámci klasického kurzu nebo v zahraničí. V dnešní době sice frčí e-learning. Tedy online vzdělávání přes internet, pěkně v pohodlí domova. Výhoda virtuálních kurzů tkví v tom, že nebudete muset nikam chodit a sama si určíte dobu, kdy se budete učit. Pro začátečníky, kteří v angličtině plavou, však tato varianta není příliš vhodná a doporučujeme ji jen jako podpůrný prostředek pro zopakování látky a procvičování. Mnohem efektivnější jsou jazykové kurzy, které vede zkušený lektor (často rodilý mluvčí). Budete sice muset vážit cestu do jazykovky a přizpůsobit kurzu svůj nabitý časový harmonogram, ale poznáte další zajímavé lidi, kteří mají stejný cíl jako vy. Poslední a poměrně oblíbenou alternativou jsou jazykové kurzy v zahraničí, v rámci kterých budete v kontaktu s angličtinou nonstop. Skočíte rovnýma nohama do vody a je jen na vás, jestli se naučíte plavat, nebo budete plácat v neznámém prostředí cizích slovíček a nakonec na angličtinu s nechutí zanevřete.

Které jazykové kurzy angličtiny jsou nejlepší?

Každá z výše zmíněných metod výuky má něco do sebe, nicméně pro většinu lidí jsou ideální jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole. Mezi absolutní špičku patří Institut jazykového vzdělávání (IJV) na Praze 1. IJV nabízí široké spektrum kurzů (kromě angličtiny také spoustu jiných jazyků) a je jen na vás, jestli se přihlásíte na skupinovku, individuální kurz, do večerní školy nebo třeba na měsíční intenzivní kurz. Vždy se můžete spolehnout na vstřícné a profesionální lektory, moderní a zábavný styl výuky a příjemné prostředí. IJV je jazyková škola, ve které vás bude výuka angličtiny opravdu bavit. Mimo jiné pořádá také zmíněné kurzy angličtiny v zahraničí – třeba si pak za odměnu dopřejete dovolenou, kterou spojíte s dalším vzděláváním.

Publikováno: 25. 07. 2014

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: jak se naučit anglicky | nejlepší jazykové kurzy