Domů » Hair Fashion Point: Exkluzivní kadeřnictví Praha 5
Móda Vlasy a účesy

Hair Fashion Point: Exkluzivní kadeřnictví Praha 5

Chcete vypadat skvěle, ale nevíte, u čeho začít? Co třeba od hlavy, respektive vašeho účesu, který by si určitě zasloužil tu nejlepší péči. A právě tu vám poskytnou profesionálové v exkluzivním a dynamickém kadeřnictví Praha 5Hair Fashion Point. Zajděte si pro jednou ke kadeřníkům, pro které není tvorba účesů každodenní rutinou, ale výzvou. Tým odborníků z Hair Fashion point bedlivě sleduje aktuální trendy a sklízí úspěchy u nás i ve světě. Za svou pečlivě odvedenou práci obdrželi prestižní tituly Salon Kérastase Privilége a Haute Coiffure Francaise. Chce-li být opravdu šik, neváhejte!

Kadeřnický salon Praha Hair Fashion Point byl otevřen v roce 2010 a mimo specializace na stříhání vlasů a tvorbu svatebních/společenských účesů poskytuje i mnoho dalších profesionálních služeb, kvůli kterým zde často dojíždí i mimopražští zákazníci.

Špičková vlasová kosmetika, kterou si můžete zakoupit

Kadeřnictví spolupracuje s těmi nejlepšími kosmetickými značkami – Kérastase, Schwarzkopf, L’Oréal Professionel a Essensity. Špičkovou vlasovou kosmetiku si můžete v salonu také zakoupit pro vlastní potřebu, případně obdarovat své známé. A když už jsme u dárečků, vaši nejlepší kamarádku by jistě potěšila dárková poukázka na služby.

Konečně kadeřnictví, kde si odpočinete jako nikde jinde

Hair Fashion Point si zakládá na maximálním pohodlí zákazníků. Rozhodnete-li se vyzkoušet umění zdejších kadeřníků na vlastní kůži (nebo spíše na vlastní vlasy?), neodejdete domů pouze s perfektním účesem, ale také pocitem, že o vás bylo královsky postaráno. Nedílnou součástí širokého portfolia služeb jsou masáže hlavy a vlasové zábaly – co takhle se nechat hýčkat a popíjet si lahodný drink nebo kávu z illy café?

A budete-li pražské kadeřnictví navštěvovat opakované, bude se vám hodit aplikace do chytrého telefonu, prostřednictvím které se můžete pohodlně objednat. I tato drobnost dokazuje, že v Hair Fashion Point na komfortu zákazníků záleží.

Iontová regenerační kůra

Abychom nezapomněli, kadeřnický salon Hair Fashion Point nabízí také ošetření bio ionic agave – hloubkovou regenerační kůru, která až na 12 týdnů eliminuje až 100 % krepu a sníží kudrnacení o 80 %. Iontová kůra je naprosto přirozená a v Japonsku se využívá již stovky let. Takže se dlouhodobě potýkáte se suchými a nepoddajnými vlasy bez lesku a života, máte další k návštěvě vyhlášeného kadeřnictví další důvod.

Chcete se o Hair Fashion dozvědět více? Další informace najdete na www.hfpoint.cz!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!