Domů » Jaké jsou trendy svatebních šatů v roce 2014?
Móda

Jaké jsou trendy svatebních šatů v roce 2014?

Svatba je pro drtivou většinu žen zásadní životní událost a proto se na ní velmi dlouho důkladně připravují. Patříte-li mezi slečny, které se zanedlouho změní v paní, máme pro vás několik zásadních informací ze světa módy. Zajímá vás, jaké jsou trendy pro svatební šaty v roce 2014? Předtím, než se pustíte do výběru nejkrásnější róby, byste se s novinkami měla seznámit.

V žádném případě z toho nedělejte „vědu“. Pokud vás příprava události finančně vyčerpá, vyřešte to pomocí levné půjčky. Za pár tisíc korun vám v každé lepší půjčovně nabídnou nádherné šaty, které podléhají současnému diktátu módních návrhářů. Zapůjčení svatebních šatů je výhodnější než pořízení vlastních. Tak proč zbytečně utrácet za něco, co si na sebe vezmete jen jednou?

Vraťme se však k tomu podstatnému – k aktuálním trendům. Možná vás to překvapí, ale nesou se v duhu přirozené elegance a šik ženskosti. Vypadá to, že návrháři protentokrát zavrhli extravaganci a raději se přiklání k jednodušším střihům, které dají vyniknout siluetě těla a použitým materiálům.

svatební šaty trendy 2014

Velmi moderní jsou čisté siluety s romantickým nádechem. Toho lze docílit pomocí ručně zdobených látek a výšivek, ale také 3D aplikacemi. Vkusné zdobení promění obyčejně vyhlížející šaty na mistrovské dílo. Současné kolekce evokují luxus a jakýsi návrat k dobám, kdy byly svatební šaty považovány za vrchol dámské garderóby.

Co se týče barev, dominuje bílá a její variace (především tlumené tóny). Naprosto „out“ jsou extra lesklé látky, které byly trendy v minulých letech. Na druhou stranu je to dobře, protože lesklý bílý satén opravdu padne málokteré ženě. Chybu však neuděláte ani s béžovými nebo zlatavými šaty, které podtrhnou lehce opálenou pokožku. Zajímavé jsou i stříbrné prvky, které kontrastují s hřejivým základem. A pro nevěsty, jejichž pokožka je naopak bledá, jsou jako stvořené bílé nebo lehce růžové tóny.

svatební šaty trendy

Máte v tom jasno? Něco nám říká, že až vylezete z auta, hostům spadne čelist tak nízko, jako nikdy předtím. Nezapomeňte, že prim hraje střídmost, elegance a luxus. Pro extravagantní výstřelky a nejrůznější pokusy není na svatebních šatech místo.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!