Domů » Jak na bolest kloubů? Pomůže vám Geladrink!
Zdraví

Jak na bolest kloubů? Pomůže vám Geladrink!

Co na tom, že jste v nejlepším věku, bolesti kloubů mohou postihnout úplně každého. Stále častěji se s ní potýkají i mladší ročníky, především aktivní sportovci, kteří svou pohybovou soustavu dlouhodobě neúměrně zatěžují. A samozřejmě i lidé, které potkala nějaká nehoda. Ať už však patříte do kterékoliv skupiny, neměla byste své zdravotní problémy odkládat „na neurčito“, ale naopak je co nejdříve vyřešit. Pokud vám lékař diagnostikuje artrózu, snažte se nepodlehnout panice. Operace či transplantace kloubů patří mezi krajní řešení.

Artróza je jen jednou z příčin. Bolest kloubů může nastat z mnoha důvodů a velmi často se jí lze zbavit pomocí speciálních doplňků stravy, které kloubům poskytnou potřebnou výživu. Na trhu jich je spousta a nebudeme si nalhávat, že všechny fungují. Aby tomu tak bylo, musí se podíl důležitých látek blížit je 100 % doporučené denní dávky. Zmíněnými látkami máme namysli kolagen ve formě kolagenních peptidů, které organismus dokáže vstřebat. Dále pak široké spektrum dalších výživných látek s nutričním a fyziologickým účinkem (např. minerály, vitamíny, bylinné extrakty…).

Ale který z přípravku zvolit, když všichni výrobci slibují okamžité účinky? Chcete-li, aby vás klouby přestaly trápit, vsaďte na Geladrink – absolutní špičku na trhu, kterou zřejmě sáhodlouze představovat nemusíme. Produkt byl předmětem mnoha vědeckých studií a jeho účinky byly potvrzeny předními světovými odborníky. Výsledky studie dle „zásad založené na důkazech“ byly prezentovány na kongresu Evropské ligy proti revmatismu (Barcelona, 2007) a publikovány v renomovaném časopise Ortopedie.

geladrink

V případě Geladrinku určitě neprohloupíte. Obsahuje kolagenní peptidy, vitamin C a veškeré potřebné látky s nutričním a fyziologickým účinkem. Hodí se na léčbu kolenních, loketních i drobných kloubů, jejichž léčba je poměrně problematická.

Geladrink je volně dostupný ve všech dobrých lékárnách a můžete si ho objednat i online. Další informace najdete na www.orling.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!